Новини

Досі вважаєте, що зберігати власні заощадження краще у «твердій валюті»? Аналітики City One Development дають інші прогнози!
25 січня 2022, 09:30

Вони порахували у річному звіті, що за останні 7 років вартість первинної нерухомості у столиці зросла у 3,5 рази, а долар виріс у 2,5. Отже основні тенденції року, що минув:

Нерухомість, а точніше квадратні метри, впевнено зростають в ціні – більш ніж на 27% за рік (у гривні). Найбільше зростання вартості демонструє бізнес-клас, найнижче – нерухомість преміум класу, яка зазвичай найдорожча.

Виросла середня ціна на старті продажів нових проєктів – до $1930 за кв.м.

Мешканці столиці починають все більше цінувати справжній комфорт: майже половина пропозицій на ринку Києва – проєкти комфорт-класу. Натомість доля економ-класу продовжує скорочуватись. Преміум-проєкти стабільно займають найменшу частку – 7 %. Бізнес-клас – 27%.

Інфляція не лише «з’їдає» грошові заощадження, а й впливає на собівартість будматеріалів, відповідно вартість житла з великою вірогідністю зростатиме й надалі.

І найголовніше: зростання цін на нерухомість випереджає зростання курсу валюти. Проста математика: за останні 7 років ціни на нерухомість в гривні зросли у 3,5 рази, а курс долара - лише у 2,5 рази.

Висновок: вкладати в нерухомість наразі вигідніше, ніж зберігати заощадження у валюті.

Зважуючи все, радимо приймати вірні та продумані рішення у 2022 році. А спеціалісти City One Development завжди вас радо проконсультують та допоможуть з вибором!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com