Новини

Мінрегіон розробив проєкт постанови щодо видачі дозволів на будівництво об’єктів класу наслідків СС2 та СС3 в автоматичному режимі.
25 січня 2022, 13:30

У Мінрегіоні триває громадське обговорення проєкту постанови щодо реалізації експериментального проєкту з видачі дозволів на будівництво об’єктів з класом наслідків СС2 та СС3 в автоматичному режимі.

Йдеться про видачу, реєстрацію дозволу на виконання будівельних робіт (крім реставрації) через Єдину державну електронну систему у сфері будівництва (ЄДЕССБ). Про це повідомила заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія Козловська.

©«Запровадження такого механізму забезпечить прозорий та зручний процес подання заявки. Зокрема, мінімізує кількість документів, необхідних для отримання послуги, а також створить умови для прозорого прийняття рішення щодо видачі дозволу, без втручання посадовців», – наголосила Наталія Козловська.

До об’єктів класу наслідків СС2 та СС3 належать, зокрема, житлові будинки від 5 поверхів, житлові комплекси багатоповерхових будинків, комплекси з торговими та громадськими центрами.

Зазначимо, що проєктом постанови передбачається визначити порядок видачі, реєстрації змін до дозволу на виконання будівельних робіт, а також набір відомостей для отримання дозволу, порядок взаємодії, передачі та їх перевірки за допомогою ЄДЕССБ.

Відтак рішення прийматиметься після проведення автоматичного аналізу зазначених замовником у заяві відомостей на їх повноту, відповідність формату, логічність та достовірність, з урахуванням критеріїв та визначення рівня ризику передбаченого Порядком ведення ЄДЕССБ.

Проєктом постанови пропонується, що експериментальний проєкт розпочнеться після прийняття та оприлюднення постанови та триватиме до кінця 2022 року.

Аби долучитися до громадських обговорень, надсилайте свої зауваження та пропозиції електронною поштою на адресу до 2 лютого 2021 року включно: shevchukov@minregion.gov.ua

Детальніше про проєкт за посиланням: bit.ly

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com