Новини

Член Ради директорів КБУ, Міжнародний Завод Бетонного Устаткування, у себе на фейсбук сторінці відповів на багато запитань щодо того, як працюють бетонні заводи взимку
26 січня 2022, 11:30

Отже, чи може бетонний завод працювати взимку?

У компанії зазначають, що звісно робота можлива, адже бетонні заводи призначені для роботи в різних умовах і за різних температур.

Як забезпечити не замерзання бетонної суміші?

Процес виготовлення бетону за допомогою бетонного заводу швидкий, однак потрібен розігрів інертних матеріалів та підігрів технологічної води. У Міжнародного Заводу Бетонного Устаткування бункери інертних матеріалів додатково обладнані і утеплені кришками з механізмами відкривання-закривання.

Також у внутрішній порожнині бункерів залежно від прийнятого способу розігріву встановлені трубчасті регістри, або форсунки для подачі пари, або спеціальна система дифузорів для подачі під тиском гарячого повітря. А ось вибір прийнятного варіанта та, відповідно, підбір необхідного теплового обладнання – на розсуд замовника бетонного заводу.

Чи можливо трансформувати бетонний завод, який працював в теплу пору року - в зимовий варіант?

Компанія зазвичай ще на початку комунікації із замовником, пропонує варіант всесезонної комплектації, однак замовник найчастіше на момент покупки ще й сам не знає, при яких температурах буде експлуатуватися АБЗУ, і вже після тривалого терміну роботи та вивчення ринку, приходить до рішення доукомплектувати бетонний завод. Тому такий варіант теж можливий.

Які умови роботи в управлінні бетонним заводом в холодну зиму?

Створення комфортних умов роботи з обладнанням завжди було для компанії завданням № 1, тому вона постійно вдосконалює систему управління бетонним заводом. Сьогодні, АБЗУ може керуватися віддалено за допомогою планшета чи смартфона. Але, зрозуміло, що в окремих випадках, потрібно перебувати в кабіні управління, тому в зимовому варіанті - вона утеплена і має стаціонарну систему обігріву.

Багаторічний досвід, Міжнародного Заводу Бетонного Устаткування і досвід країни, показує, що будівництво не зупиняється залежно від пори року, тому і будівельне устаткування має бути гнучким до різних умов експлуатації.

Також важливим є те, що завод проєктує індивідуально і тому може "закривати усі болі клієнта" і пропонувати їм найкращий продукт.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com