Новини

Компанія ТПК, член Ради директорів #КБУ, представила застосування своєї продукції у відбудові України
16 травня 2022 року, 12:00

ТПК пропонує використання мінераловатних сендвіч-панелей для швидкого будівництва енергоефективних будівель, таких як лікарні, офісні центри, логістичні та соціальні споруди.

Отже, стінові сендвіч панелі (СП) бувають:
✔️з відкритим замком - Панель з утеплювачем з мінеральної (базальтової) вати - максимально екологічний, безпечний, вогнетривкий матеріал. Панель використовується як для фасадів,так і для внутрішніх перегородок.
✔️з закритим замком - Стінова панель з закритим замком дозволяє приховати всі кріплення. Після монтажу отримуєте естетичний вигляд фасаду. Це дозволяє реалізувати найкращі дизайнерські задуми.
✔️з термозамком - Стінова панель з додатковим фрезеруванням підвищує енергоефективність будівлі, гарантує відсутність жодних «містків холоду».
✔️покрівельна СП - Покрівельна панель з утеплювачем з базальтової вати гарантує ефективну теплоізоляцію та звукоізоляцію. Швидко монтується та витримує значні навантаження відповідно до розрахунків скатних покрівель.

Також є технологія металевих фасадних панелей. Це сучасний і технологічний фасадний матеріал. Форма і розміри панелей дозволяють використовувати горизонтальну, вертикальну і похилу схему розміщення на поверхні фасаду. Це дозволяє створювати оригінальні та індивідуальні фасади.

Щодо фасадних касет. Завдяки різноманіттю форм, розмірів, кольорів цей оригінальний конструктивний матеріал дозволяє створювати ексклюзивні фасади та втілювати кастомні рішення в сучасній архітектурі.

Крім того, є 3D фасадні касети. Це нетривіальне рішення для створення дизайнерського фасаду будівлі, який буде приваблювати своєю виразністю. Їх використовують для облаштування навісних фасадних систем.

Серед іншого, компанія ТПК зазначила переваги використання сендвіч панелей в житловому будівництві, серед яких:
✔️швидкість монтажу вище за «традиційні мокрі» технології;
✔️відсутність робіт по зовнішньому додатковому оздобленню;
✔️висока енергоефективність;
✔️висока вогнестійкість;
✔️додаткова житлова площа;
✔️широкий вибір кольорових рішень;
✔️«ремонтопригодність» - цей пункт став особливо актуальним в реаліях військового сьогодення.

Наразі є три варіанти зведення зовнішніх стін: житловий будинок «класичний», нежитловий будинок з сендвіч панелями та житловий будинок з сендвіч панелями.

Формування зовнішньої стіни багатоповерхової житлової будівлі (за каркасною схемою з монолітного залізобетону) провадиться з використанням стінових СП (із закритим типом замку) за вертикальною схемою опирання. Кріплення (опирання) СП проводиться до прокатного профілю, що входить до складу перекриття.

Внутрішнє оздоблення стін гіпсокартоном дозволяє підвищити рівень комфорту, реалізувати будь які дизайнерські рішення. У свою чергу, винесення огороджувальних конструкцій за межі перекриття звільняє додаткові 250-300 мм для жилої площі, тобто ще 4-5%.

Щодо розрахунку теплоізоляції. Компанія ТПК зазначає, що Rq min для зовнішніх стін житлових будівель для температурної зони 1 (від Чернігова до Дніпра) складає 3,3 м2 ·К/Вт (згідно вимог ДБН В.2.6-31.), та 2,8 м2 ·К/Вт для другої температурної зони.

Стінова сендвіч панель ТПК з термозамком товщиною 160мм з мінераловатним утеплювачем має приведений термічний опір теплопередачі 4,28 м2 ·К/Вт , що навіть на 30% вище встановлених норм.

Приклади використання продукції СП у будівництві:
✔️Офісна будівля Tårnet Kulturarena в Норвегії (власник: Oxer Eiendom, архітектор: Helen & Hard architects office, 2018 рік);
✔️Офісна будівля Sthlm04 в Швеції (монтажна компанія: BJ Svets AB, дизайн: Джеспен Нірен, 2020 рік);
✔️Лікарня NOVA у Фінляндії (власник: Keski-Suomen sairaanhoitopiirin kuntayhtymä, архітектор: JKMM Arkkitehdit, 2019 рік);
✔️Школа Carrigaline Community School (розташування: Каррігалайн, Ірландія, 2013 рік);
✔️Школа та ратуша Etchingham Barns, East Sussex (власник: Чичестерська єпархія, 2015 рік);
✔️Школа Tertnes Videregående Skole, Норвегія (архітектор: Asplan Viak AS,2018-2019 роки) та інші.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com