Новини

Міністерство економіки України повідомляє, що примусово вилучені об'єкти права власності росії передаватимуть до ДП «Націнвестфонд»
16 травня 2022 року, 15:30

10 травня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову, визначивши підприємство, якому будуть передаватися примусово вилучені об’єкти права власності росії та її резидентів. Ця функція покладається на ДП «Націнвестфонд» (координується Кабінетом Міністрів України), відповідні зміни будуть незабаром внесені до його статуту.

Зазначимо, що в березні поточного року Верховна Рада України ухвалила Закон про правомірність примусового вилучення російського майна без будь-якої компенсації на підставі рішення РНБО.

Такі рішучі дії з боку України обумовлені агресивною війною, яку розпочала рф проти нашої держави.

Держпідприємство «Націнвестфонд» своєю чергою керуватиме вилученими активами, поки держава не визначить, як розпорядитися ними у майбутньому.

Нагадаємо, що 31 березня 2022 року Уряд ухвалив Постанову № 295 “Про утворення державного підприємства “Національний фонд інвестицій України”.

У Статуті зазначено, що Підприємство утворено з метою створення сприятливих умов для реалізації масштабних інвестиційних та соціально значущих проектів, розвитку міжнародного економічного співробітництва, зростання конкурентоспроможності України.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com