Новини

13 травня 2022 року відбулось засідання Генеральної Асамблеї Федерації європейської будівельної промисловості (FIEC), яке проводилось в Лімасолі (Кіпр)
17 травня 2022 року, 16:30

Під час засідання Філіп Кремптон приступив до виконання обов'язків Президента FIEC. Новообраний Президент подякував Томасу Бауеру за його видатну роботу на чолі Федерації європейської будівельної промисловості й зазначив, що пріоритетним напрямком діяльності FIEC на найближчий час є підтримка України та сприяння у її відбудові.

Від Конфедерації будівельників України на зустрічі був присутній Президент #КБУ Лев Парцхаладзе: «Хочу висловити подяку вашій організації за підтримку України та за ваш заклик до своїх учасників підтримати санкції Євросоюзу щодо російського агресора. За попередніми оцінками, втрати України від сьогоднішньої війни росії з нашою країною перевищує 600 мільярдів доларів. Повністю зруйновано або пошкоджено понад 32 мільйони квадратних метрів житла, понад 1500 освітніх об'єктів та понад 350 об'єктів медичної сфери. Колосальні збитки завдано також економічній сфері – знищено сотні підприємств».

©️«Конфедерація будівельників України зараз активно працює й вже провела перші зустрічі з керівництвом FIEC, а також Асоціацією будівельників Литви та Ізраїльською асоціацією будівельників щодо відновлення України. Також ми отримали листи підтримки від Асоціації будівельних підприємців Словаччини, Ірландської федерації будівельної промисловості та Швейцарської асоціації майстрів-будівельників й Швейцарського товариства підприємців. Найближчим часом плануються проведення зустрічей і з ними. Крім того, звернулися до Польської Асоціації будівельних роботодавців, від якої чекаємо на відповідь» - додав Лев Парцхаладзе.

Також у контексті засідання FIEC організувала конференцію на тему «Сталість будівництва як інструмент для боротьби зі зміною клімату».

Окрім обговорення, обміну думками, зазначення найкращої практики щодо того, як стале будівництво впроваджується в такій країні, як Кіпр, конференція також була нагодою представити бачення FIEC щодо сталого розвитку.

©️«У галузі, яка покладається на розгалужений ланцюжок постачання та масштабну співпрацю зацікавлених сторін, FIEC усвідомлює, що впровадження стійкості в бізнесі та досягнення розвитку в поєднанні з екологічними чинниками вимагає цілісний підхід, який заснований на 3 стовпах, що випливають з екологічного, соціального та економічного вимірів», – пояснив П’єро Петручко, віце-президент FIEC.

З цією метою Федерація підтверджує свою прихильність до ширших глобальних флагманів та лідерів Євросоюзу (ЄС), а саме до Цілей сталого розвитку ООН (ЦУР), Паризької угоди та Зеленої угоди.

©️«Інтеграція аспектів сталості в будівництві є одним із наших пріоритетів, щоб розв'язання галузевих проблем і відповідно до критеріїв, встановлених на рівні ЄС», – сказав П’єро Петручко, додавши, що перехідний процес уже розпочався, попри те, що деяким будівельним компаніям все ще потрібно включити або покращити стійкість у свої бізнес-моделі, адже вони впливають на інфраструктуру для відновлюваної енергії, концепції альтернативної мобільності тощо.

Також він підкреслив, що менеджмент сталого розвитку зараз перетворюється на моральну ліцензію діяльності й спосіб залишатися конкурентоспроможним на ринку.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com