Новини

Державна інспекція архітектури та містобудування України опрацювала понад 5 800 звернень замовників за період воєнного часу
18 травня 2022 року, 12:00

Найактивніше нові будівництва розпочинають у Львівській, Закарпатській та Хмельницькій областях – там видано найбільшу кількість дозволів на виконання будівельних робіт.

Лідером з виданих сертифікатів про прийняття об’єктів в експлуатацію залишається Львівська область – третина звернень замовників на отримання сертифікатів надійшла саме щодо об’єктів у цьому регіоні.

Цікавий статистичний факт, що активно будівництво відновлюється і на деокупованих територіях, інфраструктура яких суттєво постраждала. ДІАМ отримує звернення замовників щодо об’єктів у Чернігівській, Сумській, Київській областях. Інспекція сподівається, що вже найближчим часом до цього переліку приєднаються усі області, де сьогодні герої ЗСУ продовжують захищати українців від ворога.

Відтак за період з 15 березня по 15 травня головними інспекторами будівельного нагляду ДІАМ опрацьовано:
✔️2200 повідомлень про початок будівельних робіт;
✔️2950 декларацій про готовність об’єкта до експлуатації (в т.ч. за амністією);
✔️130 дозволів на виконання будівельних робіт;
✔️100 сертифікатів про прийняття об’єкта в експлуатацію;
✔️470 змін до повідомлень, декларацій та дозволів.

У ДІАМ зазначають, що фахівці працюють в режимі постійної комунікації з замовниками та надають підтримку. Також спільно з Мінрегіоном під керівництвом Міністра громад та територій Олексія Чернишова інспекція працює над удосконаленням наявної нормативно-правової бази.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com