Новини

Вчора, 18 травня 2022 року, відбувся виступ Прем’єр-міністра України перед Міністрами розвитку країн Великої Сімки, під час якого обговорювалась тема відбудови нашої держави
19 травня 2022, 16:30

Україна закликає всіх міжнародних партнерів, зокрема, Міністрів розвитку країн G7, взяти на себе лідерство у процесі відновлення регіонів, громад чи міст.

©️«Я неодноразово говорив, що перемога нашої армії на полі бою — це 50% перемоги України. Інші 50% настануть, коли Україна стане економічно успішним членом Європейського Союзу», — підкреслив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Очільник Уряду зазначив, що росія продовжує завдавати страшних збитків Україні, аби лише не допустити європейського вибору нашої країни. Але з підтримкою партнерів Україна, за його словами, сподівається не лише відновити зруйноване, а і побудувати нову економіку та нову країну.

©️«Європейська Комісія оцінює план відновлення у 500-600 млрд євро. Наш Уряд вже почав розробляти масштабний план відновлення та модернізації нашої держави», — додав Денис Шмигаль.

Під час відбудови, за словами Прем’єр-міністра, Україна прагне використовувати підходи, які будуть закладені в основу плану. Серед них регіональність, коли країни-партнери та корпорації допомагають у відновленні конкретного міста чи регіону. Та параметричність, тобто напрацювання конкретних параметрів відбудови та трансформації кожного сектору економіки.

Міністри розвитку країн G7 зі свого боку зауважили, що Велика Сімка як клуб економічно найсильніших країн готова перейняти на себе провідну роль у відновленні України.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com