Новини

Мінрегіон повідомляє, що Міністерство та профільний Комітет ВРУ активно співпрацюють щодо посилення контролю за виконанням законодавства у сфері цивільного захисту під час розроблення містобудівної документації
23 травня 2022, 09:30

Міністерство розвитку громад та територій України спільно з Комітетом Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування створили Робочу групу, яка напрацьовує комплексні пропозиції щодо вдосконалення положень по цивільному захисту та посилення контролю за дотриманням вимог законодавства у сфері цивільного захисту під час розроблення містобудівної та проєктної документації.

“Забезпечення будівництва укриттів, які збережуть життя та здоров’я громадян під час повітряних чи хімічних атак сьогодні актуальне як ніколи. Робоча група вже найближчим часом презентує відповідні законодавчі ініціативи та нормативні ініціативи”, – зазначила Наталія Козловська, заступниця Міністра розвитку громад та територій.

Робоча група має розробити пропозиції, які посилять контроль за виконанням, як планувальних рішень щодо розвитку мережі захисних споруд цивільного захисту, так і за розміщенням та будівництвом таких об’єктів.

Нещодавно Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що Уряд ухвалив важливі законопроєкти для підтримки життєдіяльності громад під час воєнного стану та успішного реформування сфери містобудування для подолання наслідків бойових дій: www.facebook.com/kbuorgua/posts

Нагадаємо, що наприкінці квітня поточного року відбулася зустріч між Конфедерацією будівельників України та Ізраїльською асоціацією будівельників, під час якої обговорювались можливості подальшого партнерства з українськими будівельними компаніями та загалом допомоги у відбудові України.

Під час зустрічі, зокрема, обговорювалось питання безпеки при споруджені будівель житлово призначення, офісних приміщень, закладів освіти та інше. Важливим досвідом Ізраїлю є те, що їхні будівельні компанії спеціалізуються на будівництві бомбосховищ, тому з такою практикою ізраїльські фахівці готові ділитися з українцями.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com