Новини

Питання відновлення інфраструктури України обговорювалось під час щорічного Саміту міжнародного транспортного форуму 2022
23 травня 2022, 12:00

Делегація Міністерства інфраструктури на чолі з Міністром Олександром Кубраковим взяла участь у Саміті міжнародного транспортного форуму, що відбувається щороку та об’єднує очільників транспортних галузей практично з усього світу.

Підтримка України у період війни та участь міжнародного співтовариства у післявоєнному відновленні країни була однією з ключових тем Саміту.

«Відбиваючи російську агресію Україна створює нову систему безпеки у світі. На жаль, ми платимо за це велику ціну, щодня втрачаючи життя українців та несучи колосальні економічні та інфраструктурні збитки. Дії агресора призводять до негативних наслідків для всього світу. Я щиро вдячний своїм колегам з усього світу, які підтримують Україну з перших днів війни.

Упевнений, спільними зусиллями ми зможемо відбудувати зруйноване за 2 роки. Команда Міністерства у щоденному режимі опрацьовує перелік зруйнованих об'єктів інфраструктури. Ми визначили дорожню карту допомоги, яка необхідна Україні зараз та потрібна буде для подальшого післявоєнного відновлення», — розповів Міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Також на Саміті був прийнятий документ про «Заклик до дій у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України», в якому всі присутні очільники транспортних галузей виказали одностайну підтримку України та зобов’язались припинити будь-яку співпрацю з росією та білорусією.

«Я щиро вдячний за підтримку Великобританії, Німеччині, США, Литві – ініціаторам прийняття «Заклику до дій» і всім країнам хто приєднався до цього документу, і був не байдужий у цей складний час», – додав Міністр.

Окрім цього, в рамках Саміту українська делегація провела зустрічі з очільниками транспортних відомств США, Канади, Великобританії, Німеччини, Болгарії, Румунії, Молдови, Туреччини, а також з керівництвом Світового банку.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com