Новини

Конфедерація будівельників України й надалі продовжує цикл вебінарів щодо актуальних юридичних питань в умовах воєнного стану!
26 травня 2022 року, 09:30

01 червня 2022 року, компанія Sayenko Kharenko, член Ради директорів #КБУ, проведе вебінар на тему «Які збитки можуть бути компенсовані забудовникам та що необхідно робити вже зараз?».

Захід відбудеться у форматі онлайн та офлайн (coworking Generator, вул. Михайла Грушевського 3, Київ)

Зокрема, під час вебінару обговорять наступні питання:
- чи варто очікувати компенсації військових збитків бізнесу від держави?
- законодавчі ініціативи, які сьогодні є на розгляді Парламенту;
- російські активи в іноземних країнах та сподівання на репарації – як це може відбуватися?
- яким чином правильно зафіксувати та оцінити збитки?
- ЕСПЧ – те, що можна та варто робити вже сьогодні;
- чи можна судитися з рф в Україні та що далі робити з цим рішенням?

Збитки від війни в Україні за багатьма підрахунками вже перевищують 500 млрд доларів і продовжують зростати. На жаль, будівельний бізнес не залишився осторонь. Вже на сьогодні зафіксовано величезну кількість руйнувань недобудованих та не введених в експлуатацію об'єктів, пошкодженої будівельної техніки, зруйнованих заводів із виробництва будівельних матеріалів.

З багатьма клієнтами компанія Sayenko Kharenko вже розпочала не лише процес фіксації та підготовки доказів таких збитків, але також і подання індивідуальних заяв до міжнародних судів. На жаль, за деякими вікно можливостей буде дуже коротким, а значить є не так багато часу використати такий шанс.

Чи варто сподіватися на правила форс-мажору? Хто має відповідати перед інвесторами? Хто компенсує збитки забудовнику? Як правильно їх зафіксувати та що можна зробити вже сьогодні?

Відповіді на вищезазначені питання буде можливість отримати під час вебінару, який відбудеться:
Дата: 01 червня 2022 року
Час: 11:00

Реєстрація за посиланням: forms.gle

Спікер заходу:
Олена Сукманова, керівник практики вирішення судових спорів Sayenko Kharenko.

Олена володіє понад 20-річним професійним досвідом та спеціалізується на комплексному вирішенні складних спорів і конфліктів.

Олена Сукманова напрацювала значний практичний досвід у сферах стягнення заборгованості, вирішення земельних спорів, боротьби з рейдерством, захисту бізнесу та іноземних інвестицій. Досвід роботи як у бізнес, так і в державному секторі, дозволяє їй як спеціалісту глибоко розуміти потреби кожного клієнта і супроводжувати найскладніші проєкти, надаючи клієнтам практичні рішення і високоякісні комплексні послуги.

До приєднання до команди Sayenko Kharenko Олена займала керівні посади в юридичних департаментах найбільших банків і промислових холдингів, де набула унікального досвіду реалізації проєктів у банківському секторі, сферах нерухомості та інвестицій, а потім два роки працювала на посаді першого заступника Міністра юстиції України та заступника з питань державних реєстрацій.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com