Новини

Юридична компанія INTEGRITES, член #КБУ, взяла участь у заповненні анкети-опитувальника на вступ України до Європейського Союзу (ЄС)
26 травня 2022 року, 15:30

Юристи INTEGRITES долучилися до заповнення опитувальника Єврокомісії, що є складовою частиною моніторингу Європейським Союзом готовності України набути статус кандидата у члени. Подача відповідей просуває офіційний запит держави Україна стати членом ЄС, розгляд якого можуть пришвидшити через повномасштабну військову агресію рф проти України, розпочату раніше цього року.

Команда юридичної компанії працювала над проєктом на засадах pro bono під керівництвом партнера Олега Загнітка і містила також старшого юриста Юрія Корчева, помічника юриста Юлію Ковальчук та асистента практики Наталію Пташник.

«Це унікальна можливість для нашої команди долучитися до історичного етапу на шляху України до європейської родини. Ми твердо переконані, що переговори про приєднання до ЄС є визнанням внеску українського народу до безпеки та добробуту континенту, відображеного у війні, що триває з 2014 року», – коментує Олег Загнітко, партнер INTEGRITES.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com