Новини

Нещодавно, 31 травня 2022 року Конфедерація будівельників України провела зустріч з Торгово-економічним відділом Посольства Іспанії в Україні, під час якої були обговорені можливі кроки співпраці щодо відбудови нашої держави
3 червня 2022 року, 16:00

На початку Президент #КБУ Лев Парцхаладзе висловив вдячність за вже надану підтримку всьому іспанському народу та зазначив, що перемога буде за нами.

Наразі Україна має потребу у кваліфікованих спеціалістах, будівельних матеріалах та власне їхньому виробництві, а також у житлі, яке швидко зводиться, адже це потрібно для громадян, чиї домівки зруйновано або частково пошкоджено.

Хуан Антоніо, представник торгово-економічного відділу Посольства Іспанії в Україні, запропонував організувати зустріч і запросити членів Конфедерації, які спеціалізуються власне на дизайні, виробництві будівельних матеріалів, а також ті, чиї підприємства постраждали внаслідок російської агресії.

Також іспанська сторона розповіла стосовно співпраці з іспанськими волонтерами, на думку Хуана Антоніо, це гарна можливість, адже Україна планує долучати до відновлення всіх зацікавлених. Крім того, Лев Парцхаладзе додав, що така спільна робота базуватиметься на тому, що буде обрано певне місто або містечко, селище, яке закріпиться за окремою компанією або країною.

Окремо представник торгово-економічного відділу Посольства Іспанії запропонував організувати окрему зустріч з іспанською компанією Seopan, яка має досвід у післявоєнній відбудові й з радістю долучиться до допомоги Україні.

Як висновок зустрічі, було вирішено cформувати списки компаній з обох сторін, які мають бажання долучитися до відбудови та взаємодіяти між собою, а також визначити відповідальних осіб. Таким чином Україна зможе якнайшвидше відновити економіку країни й надати житло українцям і вже чітко буде розуміння, хто чим може бути корисним.

Після цього потрібно буде підготувати та погодити дорожню карту подальших дій й почати реалізовувати їх вже найближчим часом.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com