Новини

Київський національний університет будівництва та архітектури (КНУБА), член Ради директорів #КБУ, готуватиме бакалаврів за скороченою трирічною програмою
6 червня 2022 року, 14:00

Так, університет готовий вирішити питання дефіциту фахівців для відновлення та будівництва тих чи інших об'єктів. Зараз розробляються скорочені програми та йде аналіз щодо їх оптимізації.

“Після перемоги наші захисники зможуть пройти ці курси та якнайшвидше включитися у відновлення країни", - повідомив професор, ректор Київського національного університету будівництва та архітектури, віцепрезидент КБУ Петро Куліков під час пресконференції в агентстві "Інтерфакс-Україна".

За його словами, наразі є завдання "стиснути" чотирирічну програму бакалавра до трьох років. Ректор КНУБА зазначив, що цього року очікується менша кількість абітурієнтів, оскільки інтерес до країни, що воює падає. Колеги в європейських країнах передбачили преференції українським абітурієнтам, і значна кількість тих, хто виїхав за кордон, розглядають таку можливість. Попри це, у КНУБА сподіваються, що буде повноцінний набір.

При цьому розширюється міжнародна співпраця між вишами. "Я вдячний нашим колегам із Німеччини, Польщі, Чехії. В науково-освітньому середовищі немає політичних моментів, є насамперед творчий інтерес. Найближчими днями підписуємо угоду з французьким вищим навчальним закладом, у червні – угоду між асоціацією польських та українських вишів. Ідеться про обмін студентами та інші форми співпраці", - повідомив Петро Куліков.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com