Новини

За день до повномасштабного воєнного вторгнення на територію України, 23 лютого 2022 року, відбулось розширене засідання Ради директорів #КБУ в коворкінгу Generator
9 червня 2022 року, 14:30

Це був довоєнний нетворкінг ще в мирний час. Вже традиційно, під час засідання ряди КБУ поповнили нові члени. І Конфедерація будівельників України розпочинає знайомити з новими учасниками КБУ.

Так, ПРАВЕКС БАНК долучився до складу Ради директорів #КБУ.

Правекс банк — частина групи Інтеза Санпаоло з 2008 року. Група Інтеза Санпаоло один з найнадійніших банків в Європі, портфель Групи налічує 1,1 трл. євро активів та 1,0 трл. євро пасивів. Інтеза Санпаоло має стратегічну міжнародну присутність у 40 країнах світу. Правекс банк, своєю чергою, надає послуги 80 000 клієнтам у 45 відділеннях та онлайн.

Правекс банк - це перший в Україні банк, що приєднався до ініціативи Мережі Глобального договору ООН в Україні та підписав Меморандум про спільні дії щодо боротьби з корупцією в Україні. Основна ідея Меморандуму полягає у створенні прозорого та вільного від корупції середовища, яке сприятиме розвитку економіки, бізнесу та суспільства.

Водночас стратегія зростання Правекс банку скерована на створення сталих змін і міцних засад економічного, соціального, а також суспільного і екологічного розвитку. Вони будуються на основі довіри клієнтів, партнерів і співробітників. Саме тому культура банку опирається на міжнародні принципи та цінності.

Використовуючи власний успішний досвід та найкращі практики банків Групи Інтеза Санпаоло, Правекс банк пропонує українським клієнтам широкий спектр стандартних та інноваційних комплексних банківських послуг роздрібним, корпоративним та інституційним клієнтам.

Надійність і стабільність, підтримка з боку потужної європейської компанії та високі стандарти обслуговування клієнтів дозволяють банку упевнено дивитися в майбутнє. Керівництво банку, спираючись на високий професіоналізм працівників та всебічне сприяння Групи Інтеза Санпаоло, ставить перед собою амбітні цілі та активно впроваджує масштабні плани розвитку.

Корпоративна соціальна відповідальність (CSR) для власників, керівництва та працівників Правекс банку є важливою складовою щоденної роботи. Компанія переконана, що відповідальність перед клієнтами, партнерами та власними працівниками, неухильне дотримання вимог законодавства та принципів прозорого ведення бізнесу й добросовісної конкуренції повинні розповсюджуватися також на інші сфери.

Щодо кредитування житла, то банк пропонує:
- кредит під заставу нерухомості - купівля нової нерухомості під заставу власної, уже існуючої;
- іпотечне кредитування - можливість отримання податкової знижки та - 0,5% до ставки за кредитом для ІТ-спеціалістів, медичних працівників та клієнтів банку;
- за програмою «Доступна іпотека 7%» - для позичальника ставка становитиме 7% річних на весь термін кредитування (при виконанні умов передбачених Порядком та Програмою Фонду), перший внесок складатиме від 15% вартості житла, термін кредитування до 20 років.

Максимальна сума кредиту за цією програмою становитиме 2 млн грн, а максимальна вартість нерухомості – 2,5 млн грн.

Під час воєнного стану Правекс Банк активно продовжує свою діяльність. Зокрема, 01 червня 2022 року було відкрито нове відділення преміум формату у столиці та пропонуються клієнтам банку послуги щодо придбання військових облігацій.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com