Новини

Конфедерація будівельників України продовжує знайомити з новими учасниками КБУ
10 червня 2022 року, 14:20

Під час розширеного засідання Ради директорів #КБУ в коворкінгу Generator, яке відбулося 23 лютого 2022 року, до складу КБУ приєдналась Асоціація фахівців з нерухомості (рієлторів) України (АФНУ).

Асоціація фахівців з нерухомості (рієлторів) України – провідна профільна громадська організація країни, що об’єднує представників з 26 регіонів країни. Свою діяльність АФНУ розпочала ще 1995 року. Сьогодні її членами вже є більше 2000 професійних рієлторів, а відділення відкриті практично у всіх областях України, причому кількість членів та географія представництв щороку зростає.

Вже 27 років АФНУ працює над створенням професійного ринку рієлторських послуг в Україні. Беручи на себе обов’язки ґаранта якості рієлторської послуги, організація підвищує професійний рівень роботи рієлтора, створює високі стандарти обслуговування клієнта, захищає інтереси учасників ринку.

Члени АФНУ беруть активну участь у розробці нормативних документів щодо ринку нерухомості у складі різноманітних робочих груп.

Також з метою забезпечення професійного ринку послуг АФНУ розробила і застосовує у своїй діяльності Кодекс етики, відповідно до вимог якого працюють усі члени організації. При цьому будь-яка спірна ситуація, що може виникнути у взаємодії рієлтора та клієнта, розглядається Комітетом з етики. А щоб підвищити рівень професійності рієлторів, АФНУ проводить системне навчання та підвищення кваліфікації.

Важливою складовою роботи АФНУ є використання міжнародного досвіду в роботі українських фахівців. Для того, аби рієлтори могли застосовувати кращі бізнес-кейси на ринку нерухомості, АФНУ щорічно проводить міжнародні конференції з нерухомості, в яких беруть участь представники професії з різних країн світу, зокрема США, Туреччини, Польщі, Литви тощо.

У своїй роботі АФНУ орієнтується на принципи роботи найкращих світових практик, зокрема Національної Асоціації рієлторів США (далі – NAR), найбільшої світової організації рієлторів, заснованої у 1908 р. NAR є єдиним у світі правовласником товарного знаку REALTOR. Оскільки АФНУ підписала партнерську угоду із NAR, усі члени АФНУ на законних підставах можуть використовувати в своїй діяльності назву рієлтор.

Асоціація працює над питаннями створення зручних сервісів для фахівців ринку нерухомості, інформаційної прозорості ринку, проведення аналітики та прогнозування. Одним з таких сервісів є створений ресурс – Система Ефективної Торгівлі (СЕТ) АФНУ, яка забезпечує учасників ринку достовірною та правдивою інформацією про об’єкти нерухомості.

АФНУ прагне підвищити рівень престижності професії фахівця з нерухомості (рієлтора). Асоціація постійно співпрацює із засобами масової інформації, здійснює вплив на формування громадської думки.

З перших днів війни діяльність Асоціації та її членів як і всієї України була направлена на допомогу в боротьбі з окупантом.

Члени Асоціації в західних регіонах активно займались питанням розселення вимушених переселенців з регіонів, де проводились бойові дії. Така робота проводилась безкоштовно, одночасно проводилась робота з власниками житла з не підвищення вартості оренди, щоб не заробляти на горі людей і зберігати моральні якості.

З початку військового вторгнення були поселені більше 100 000 родин з різних куточків України. Багато членів Асоціації почали займатися волонтерством, допомагати ЗСУ, вимушеним переселенцям та малозабезпеченим верствам населення. Деякі з членів асоціації безпосередньо захищають державу зі зброєю в руках.

Безпосередньо АФНУ і відділення координували роботу рієлторів, проводили обмін інформацією між регіонами та в максимально стислі строки задовольняли потреби людей. Також Асоціація надавала і зараз надає фінансову і матеріальну допомогу на потреби ЗСУ, підрозділам тероборони, а також підрозділам ССО. Активно проводяться переговори з міжнародними партнерами по отриманню різного типу допомоги (фінансова допомога, їжа, одяг, ліки).

Представники Асоціації прийняли участь в засіданні Ради Директорів Національної асоціації рієлторів США (NAR) і проведи ряд зустрічей направлених для отримання такої допомоги від американських колег. Крім того, для отримання допомоги Асоціація створила Благодійний фонд «Рієлтори України», який починає активно працювати.

Активно проводиться інформаційна робота та співпраця зі ЗМІ стосовно стану ринку оренди, ринку новобудов. Фахівці АФНУ постійно доводили до спільноти експертну думку про ситуацію на ринку, надавали свої поради та консультації. Як зазначають в Асоціації, робота в цьому напрямку буде і надалі проводитися, адже ситуація на ринку нерухомості буде постійно змінюватися і об’єктивна інформація буде важливою для правильного прийняття рішень учасниками ринку.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com