Новини

Регіональне представництво #КБУ у Тернопільській області провело зустріч з будівельною спільнотою
13 червня 2022 року, 11:30

Нещодавно забудовники, архітектори та дотичні до цієї сфери фахівці зустрілися у місті Тернопіль на презентаційній зустрічі Конфедерації будівельників України.

Президент КБУ Лев Парцхаладзе звернувся до учасників зустрічі й нагадав, що ще 7 років тому Україна була на 176 місці у світовому рейтингу “Doing Business” щодо отримання дозволу на будівництво. А завдяки змінам у законодавстві зараз - це 20 місце. Однак наразі постали нові виклики перед будівельниками у час воєнного стану.

Під час зустрічі учасники обговорили питання, які найбільше турбують забудовників саме зараз.

Василь Будзик, архітектор, керівник регіонального представництва КБУ у Тернопільській області зазначив, що головне питання зараз - це власне забудови, комунікації та розширення міста. Центральна частина міста зміщена в одну сторону, тому було б добре її вирівняти.

“Країна буде відновлюватись і зараз під керівництвом Президента України створена Національна рада з відновлення від наслідків війни. Адже Україна має бути готова до відбудови, коли почнеться план Маршала або сформується Фонд підтримки України”, - зазначив Лев Парцхаладзе.

Спільне розв'язання проблемних питань, із якими стикають будівельники, одне із завдань діяльності Конфедерації будівельників України. Адже Конфедерація - це найбільше профільне об’єднання українського бізнесу, яке відстоює інтереси будівельної галузі, орієнтоване на європейські цінності й стандарти.

Олег Лахита, директор компанії Креатор-буд, члена Ради директорів КБУ, додав, що Конфедерація будівельників України - це насправді, дієвий майданчик, який забезпечує можливість комунікувати з органами влади й налагоджувати тісні зв’язки з учасниками ринку.

Подібні зустрічі планують проводити регулярно. Навіть є наміри відкрити офіс представництва КБУ в Тернопільській області, куди місцеві будівельники зможуть безпосередньо звертатися зі своїми запитами.

Повний запис зустрічі можна переглянути за посиланням:youtu.be

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com