Новини

Конфедерація будівельників України продовжує знайомити з новими учасниками КБУ
14 червня 2022 року, 14:30

Під час розширеного засідання Ради директорів #КБУ в коворкінгу Generator, яке відбулося 23 лютого 2022 року, до складу Ради директорів КБУ приєдналась компанія ІБК Обрій.

Інвестиційно-будівельна компанія Обрій здійснює комплексне управління всіма стадіями розвитку будівельних об'єктів: від ідеї до реалізації, ефективно об'єднуючи роботу підприємств, що виступають підрядником, генпідрядником, замовником й інвестором.

Групою компаній Обрій реалізовано десятки успішних об'єктів житлової і комерційної нерухомості, що заклало фундамент довіри до компанії як інвесторів, так і партнерів проєктів.

Місія компанії - це створювати середовище, в якому хочеться жити. ІБК Обрій цілеспрямовано рухається до горизонту із сьогодення в майбутнє, зважуючи кожен крок, і задає високі стандарти якості життя в міському середовищі.

Використовуючи нові можливості та багаторічний досвід, компанія створює гармонійний простір для споживачів. Щоразу компанія Обрій робить свої проєкти кращими, виходячи за рамки ринкових обмежень. Тому що вона будує не квадратні метри, а гармонію і комфорт для людей, які цінують свободу вибору.

Як зазначають у компанії, основа успіху — це особиста ефективність кожного і спільна злагоджена робота всієї команди. Саме це дозволяє знаходити нові рішення для зростаючих потреб клієнтів і стрімкого розвитку світового ринку.

В кожному новому проєкті ІБК Обрій завжди є елемент творчості й інноваційності. Будь-які новації завжди повинні базуватися на високому професіоналізмі і багатому фундаментальному досвіді. Обрій використовує глибокий досвід, як конкретних ключових виконавців, так і досвід організації командної роботи.

Ефективність і технологічність виробничих процесів — невіддільна ознака прогресу в розумінні 21-го століття. Саме технологічність стала однією із основних властивостей всього виробничого ланцюжка в групі компаній Обрій — від будівельних технологій до облаштування громадських просторів.

Обрій повною мірою усвідомлює свою відповідальність за виконання обіцянок компанії перед споживачами і партнерами, забезпечуючи при цьому стабільну якість і заявлені терміни. Реалізуючи проєкти, компанія дбає про навколишнє середовище - включаючи соціальну відповідальність перед суспільством, природою і всіма зацікавленими сторонами.

Діяльність компанії не припинилась і у воєнний час. Для інвесторів багатофункціонального будинку UNO City House від 24 травня до 7 червня в центральному офісі Інвестиційно-будівельної компанії Обрій можна було отримати пакет документів для оформлення права власності. Адже всю інформацію щодо технічного обміру об’єктів будинку вже внесено до електронного реєстру й налагоджено роботу нотаріусів з відповідного питання.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com