Новини

10 серпня 2022 року відбулось розширене засідання Ради директорів #КБУ, під час якого до складу Ради директорів КБУ приєдналась компанія ProfInstall!
12 серпня 2022 року, 11:30

Інжинірингова компанія Profinstall - проєктно-монтажна організація в сфері опалення, вентиляції, кондиціювання і аспірації промислових підприємств і комерційної нерухомості.

Компанія спеціалізується на:
- проєктуванні;
- поставці обладнання;
- монтажі і ПНР “під ключ”;
- автоматизації та сервісному обслуговуванні.

Завдяки індивідуальному підходу, технічно грамотним рішення й ефективній роботі компанія завжди забезпечує очікуваний результат для кожного замовника.

У портфелі Profinstall понад 50 реалізованих об'єктів. Штат компанії складається з 100 спеціалістів, 50 з яких це кваліфіковані інженери.

Управління проєктами - це пріоритет діяльності та розвитку компанії ProfInstall. У компанії безперервно поліпшуються внутрішні процеси управління строками, бюджетами та якістю виконуваних робіт. Водночас створюються умови навчання та підвищення кваліфікації проєктних менеджерів.

ProfInstall розуміє важливість для замовників прозоро відстежувати та управляти зі свого боку бюджетом. Тому компанія веде прозорий і повний облік по кожному проєкту задля можливості в будь-який час надати аналітику в будь-якому розрізі, що запросить замовник по своєму проєкту.

Релевантний досвід компанії ProfInstall засвідчується рекомендаційними листами клієнтів та опитувальними листами, що згідно з процесами компанії, є обов'язковою процедурою на етапі закриття проєкту. Серед клієнтів ProfInstall є, як вітчизняні компанії з високими вимогами до кваліфікації підрядників: Клініка репродуктивної медицини проф. Феськова О.М., Лекхім, Борщагівський хімфармзавод та інші, так і міжнародні компанії, що мають виробничі потужності в Україні.

Вітаємо компанію ProfInstall та бажаємо подальшого успіху та натхнення!

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com