Новини

Головним досягненням Глобус Банку, члена Ради директорів #КБУ, є довіра клієнтів!
15 серпня 2022 року, 14:30

Глобус Банк повністю погасив всі кредити рефінансування, які залучав у Національного банку України. Рішення достроково розрахуватись за кредитними коштами НБУ банком було прийнято, зважаючи на високий запас ліквідності та покращення всіх ключових показників діяльності. Загальна сума погашених кредитів рефінансування склала 1,56 млрд грн.

При цьому Глобус Банк продовжує нарощувати високоліквідні активи, які станом на 11.08.2022 року складають 2,9 млрд грн. (53% всіх активів банку). Нормативи банку також залишаються на високому рівні.

Глобус Банк в умовах воєнного часу продовжує кредитувати бізнес та населення, є одним з активних учасників державних кредитних програм, а найближчим часом планує активно доєднатись до нової державної іпотечної програми, яку Уряд України запускає з 1-го жовтня 2022 року.

«Головним досягненням нашого банку є довіра клієнтів, яку ми змогли примножити в важкий воєнний час. І це не просто слова – ми знаходимо потрібні фінансові рішення для клієнтів банку та забезпечуємо безперебійну роботу 24/7. Як результат, з початку війни близько 20 000 фізичних та юридичних осіб стали клієнтами банку Глобус.

Але найбільша гордість в нас, за наших працівників, які боронять нашу землю в лавах ЗСУ, що наближує Перемогу України!», - наголошує заступник Голови Ради директорів КБУ з питань фінансової, банківської та інвестиційної діяльності, Голова правління Глобус Банку Сергій Мамедов.

Глобус Банк вірить в Перемогу та найскоріше відновлення економіки України.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com