Новини

10 серпня 2022 року відбулось розширене засідання Ради директорів #КБУ, під час якого був присутній Андрій Клочко, Голова Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування
16 серпня 2022 року, 11:30

“Перш за все, я радий бачити тих забудовників, які допомагали укріплювати блокпости, а зараз відбудовують те житло, котре зазнало значних руйнувань. Щиро вдячний вам!”, - розпочав Андрій Клочко.

Окремо він подякував Конфедерації будівельників України, яка активно долучається до покращення законодавчої бази.

На сьогодні у нас є завдання від Президента України - відбудувати нашу країну. Андрій Клочко нагадав, що за ініціативою Володимира Зеленського було створено Національну раду з відновлення України від наслідків війни, яка наразі напрацювала проєкт Плану відновлення нашої держави. Водночас завдяки спільній роботі Офісу Президента України, Кабінету Міністрів України (КМУ), Мінрегіону, Конфедерації будівельників України та інших фахових експертів (в рамках 24 робочих груп) були напрацьовані проєкти розділів плану відновлення по групам, що стосуються вдосконалення законодавчого забезпечення врегулювання будівництва, відновлення житла та енергоефективності, вдосконалення систем цивільного значення захисту тощо.

Крім того, зараз продовжується процес громадського обговорення напрацьованого проєкту щодо відновлення України, матеріали якого розміщені на сайті КМУ, тому Голова профільного комітету ВРУ закликав до 1 вересня 2022 року всіх зацікавлених доєднатися аби пропозиції було опрацьовано та враховано.

“Дякую всім, що попри складні умови, всі будівельники, забудовники, виробники будматеріалів єдині, за те, що ми показали, що ми справжні українці. Це в наш час дуже важливо, таким чином наближуючи нашу Перемогу!”, - резюмував Андрій Клочко.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com