Новини

Конфедерація будівельників України й надалі продовжує цикл вебінарів щодо актуальних юридичних питань в умовах воєнного стану!
15 червня 2022 року, 11:30

21 червня 2022 року юридична фірма Dictio Law Firm, член #КБУ, проведе вебінар на тему: «Ліцензування у будівництві».

Оскільки Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» досі передбачається ліцензування будівельних компаній, які будують об'єкти з середніми та значними наслідками, а Постанова КМУ №256 втратила чинність ще в березні 2020, кілька років було фактично заблоковано отримання нових ліцензій, внесення змін до існуючих (щодо зміни переліку робіт) та відповідно вхід на будівельний ринок нових гравців.

Чи виправляє ситуацію Постанова Кабінету Міністрів України №314 від 18.03.2022 року «Деякі питання забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану», що діє на час воєнного стану? А що далі?

Під час вебінару обговорять наступне:
- Проблематика ліцензування в Україні до введення воєнного стану.
- Роз'яснення щодо ліцензування у будівництві на час воєнного стану.
- Право на провадження господарської діяльності на час воєнного стану на підставі декларації без документів дозвільного характеру. Механізм ліцензування шляхом подання декларації та дозвільних документів відповідно до переліку.
- Огляд зарубіжного досвіду задля передбачення перспектив розвитку галузі в Україні.

Учасники отримають юридичні роз'яснення та зможуть поставити запитання онлайн:
Дата: 21 червня 2022 року
Час: 12:00

Приєднатися можна за посиланням: us06web.zoom.us

Спікерка заходу:
Олена Штогрин, Керуючий партнер адвокатського бюро Dictio

Олена Штогрин - адвокат та медіатор з більше як 14-річним досвідом професійної діяльності у галузі права.

Довідково:
Dictio law firm – адвокатське бюро, що спеціалізується в сфері нерухомості та будівництва, інвестицій, вирішення спорів. Має багаторічний досвід надання правової допомоги у сфері досудового та судового врегулювання усіх видів спорів, що пов'язані з нерухомістю та будівництвом, консультуванні клієнтів з питань застосування містобудівного та земельного законодавства.

В клієнтське портфоліо входять компанії, що спеціалізуються на підготовці, комплексному впровадженні та обслуговуванні інвестиційних проектів, об'єктів у сферах енергетики, промисловості, будівництва, забудовники, що реалізують найрізноманітніші проекти в сферах житлового та комерційного будівництва.

У 2021 році Керуючий партнер Dictio Олена Штогрин стала ексклюзивною переможницею Lexology Client Choice Awards 2021 (United Kingdom) за номінацією Real Estate in Ukraine та номінантом Всеукраїнської будівельної премії IBUILD 2021 в категорії «Кращий юрист будівельної галузі».

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com