Новини

10 червня 2022 року відбувся вебінар на тему «Важливість підбору довговічних рішень в умовах повоєнної відбудови», який проводила компанія Caparol Україна, член Ради директорів #КБУ
15 червня 2022 року, 14:30

Спікерами виступили В'ячеслав Любімцев, керівник групи з розвитку фасадних систем Caparol Україна та Мар'ян Любунь, провідний консультант з технічних питань Caparol Україна.

В рамках зустрічі були обговорені наступні питання:
1. Основні вимоги до будівель під час післявоєнної відбудови.

Важливо наперед закладати в проєкти такі вимоги до будинків як: - Безпека. Проєктування міцних конструкцій, які оберігають мешканців всередині, наявність бомбосховищ в кожній будівлі тощо.
- Енергоефективність. В умовах відмови від споживання імпортованих енергоресурсів, важливо створювати будинки, які максимально будуть зберігати тепло та мінімально споживати енергію.
- Естетична привабливість. Озираючись на спадок, який нам залишила радянська влада у вигляді однотипних сірих будівель, хотілось би більше не повторювати такий досвід і з самого початку проєктувати міста красивими та комфортними для життя мешканців.

2. Досвід по відбудові європейських міст після Другої світової війни.

Як Варшава, Нюрнберг, Таллінн та інші розв'язували питання щодо спорудження та містопланування, залежно від міри руйнувань та поставлених задач.

3. Основні параметри кольорометрії: колір, насиченість, відтінок. Як формуються та сприймаються кольори в людській свідомості.

4. Видозміна кольору протягом років.

Атмосферні опади, вологість, ультрафіолетове випромінювання, промислові гази, мікробіологічний наліт, лужність поверхні, вміст водорозчинних компонентів в основі – це все фактори, які впливають на стійкість кольору та збереження цілісності фінішного шару покриття.

5. Методи тестування змін колірного тону покриття в природних умовах та в колірній лабораторії концерну DAW, до якого належить компанія Caparol Україна. Прогнозування стійкості кольору за допомогою пам’ятки BSF №26.

На думку спікерів, важливо пам’ятати, що повоєнна відбудова спільна справа кожного з нас:
- Уряду, який контролюватиме розподіл іноземних інвестицій;
- проєктантів, які ретельно підійдуть до створення нових планів міст;
- компаній забудовників, які відповідально підійдуть до підбору постачальників матеріалів, аби забезпечити якісне житло в довгостроковій перспективі;
- компаній виробників, які будуть готові надавати найкращі рішення, технічну підтримку та ділитися досвідом;
- кожної людини, як свідомого громадянина, що прагне в найближчому майбутньому жити в якісних, комфортних, енергоефективних та естетично привабливих будинках.

Caparol Україна вірить, що об’єднавши зусилля, всі охочі зможуть відбудувати країну, про яку мріють і яку з гордістю передаватимуть у спадок прийдешнім поколінням.

Запис вебінару можна переглянути за посиланням: www.facebook.com/kbuorgua/videos

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com