Новини

Конфедерація будівельників України продовжує знайомити з новими учасниками КБУ
15 червня 2022 року, 16:00

Під час розширеного засідання Ради директорів #КБУ в коворкінгу Generator, яке відбулося 23 лютого 2022 року, до складу Ради директорів КБУ приєдналась група компаній Строй Сіті Development Group.

Строй Сіті Development Group об‘єднує ряд компаній в Харкові та Києві. Стратегія компанії: «Зберігаємо спадщину – будуємо цінності». Вона передбачає створення масштабних проєктів, покликаних змінити уявлення про стиль міського життя, зберігаючи традиції та історію локацій, на яких зводяться будівлі.

Строй Сіті Development Group розвиває 13 проєктів одночасно, що перебувають на різних стадіях реалізації та мають різний рівень складності. Серед проєктів можна знайти як малоповерхівки, так і багатофункціональні комплекси житлових та офісних приміщень.

Щодо цифр компанії, то за 2021 рік було введено в експлуатацію 88 974 м², будується 418 721 м², проєктується 598 000 м². Строй Сіті Development Group налічує 143 співробітників у Харкові та 86 у столиці.

Компанія також долучається до соціальних ініціатив та благодійної допомоги. Серед відомих це баскетбольний клуб «Харківські соколи», мережа футбольних центрів раннього розвитку дітей «Футбік», футбольна академія «Майстер м’яча», клуб настільного тенісу «Top-spin».

Серед проєктів Строй Сіті Development Group є:
- БЦ Level;
- Голосіївська долина;
- Crystal Residence;
- IT-park Manufactura;
- High Hills;
- Дім на Подолі;
- Dixie;
- Urban City;
- Urban one Sumskaya;
- Urban one Klochkivska;
- Urban one Naukova;
- Гідропарк Сіті;
- Венский дім та інші.

З перших днів війни компанія допомагає місту та харків’янам у боротьбі з ворогом.

Постійно тримається зв’язок з клієнтами у соціальних мережах Facebook та Instagram. Було забезпечено людей гарячою їжею на станціях метро - 23 серпня, Студентська, Академіка Павлова, Академіка Барабашова, на Холодній Горі біля Танкового училища у бомбосховищі, дві точки Тероборони, а також у селищі Східне, Плитковому та на Сонячному.

Також компанією були передані натільні речі для захисників України.

З 1 березня 2022 року Строй Сіті Development Group призупинила вимоги по всіх платежах, які пов’язані з оплатою придбаних квадратних метрів у проєктах компанії. Зазначалось, що термін не визначений, ніяких штрафів та пеней, не буде.

Варто додати, що крім вищезазначеного було передано:
- два генератори та кабелі для волонтерів;
- залізобетонні блоки, плити, сходові марші для будівництва блок-постів для Української армії.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com