Новини

Будівельна компанія Вертикаль, член Ради директорів #КБУ, застосовує у будівництві металеву продукцію від Метінвест-СМЦ
16 червня 2022 року, 11:20

Українські будівельні компанії поступово відновлюють свою діяльність, заручившись підтримкою надійних партнерів. У забудовників попереду багато роботи – частина з них вже відновлює планові роботи, а ще частина буде реалізовувати нові будинки для українців, що залишилися без дому внаслідок війни.

БК Вертикаль — лідер ринку нерухомості преміумкласу в Івано-Франківську. Компанія створює концептуальні житлові комплекси, надаючи нового сенсу класам житла високим рівнем якості, сервісу та підвищеного комфорту життя для мешканців.

За 14 років на ринку Івано-Франківська Вертикаль здобула статус надійної компанії, яка:
- створила 6 якісних та амбітних проєктів у житловій нерухомості
- має понад 3 000 Клієнтів-власників квартир
- здала вже понад 120 000 метрів квадратних

БК Вертикаль співпрацює з Метінвест-СМЦ не перший рік, використовуючи у будівництві якісні металоконструкції.

«Продукцію Метівест-СМЦ ми використовуємо у житлових комплексах HydroPark DeLuxe, Sonata, Lystopad, Містечко Мануфактура та Містечко Козацьке. Це найякісніший метал від нашого партнера, якому ми довіряємо. Якість у будівництві для БК Вертикаль — це незмінний пріоритет, тому ми обираємо для співпраці найкращі компанії, які гарантують високу якість», — коментує Ірина Орловська, директорка БК Вертикаль.

Метінвест-СМЦ, своєю чергою, успішно працює на ринку металопрокату з 2003 року. За цей час компанія зарекомендувала себе як фахівця у галузі. Метінвест-СМЦ — найбільша мережа сервісних металоцентрів, яка реалізує продукцію Міжнародної групи компаній Метінвест, а також інших великих металовиробників України та Європи.

«Дякуємо Метінвест-СМЦ за надійне партнерство та допомогу ЗСУ. Працюємо, об’єднуємось та спільними зусиллями допомагаємо українським захисникам», — додає директорка БК Вертикаль Ірина Орловська.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com