Новини

Продовжуємо знайомити з новими учасниками КБУ
16 червня 2022 року, 14:30

Під час розширеного засідання Ради директорів #КБУ в коворкінгу Generator, яке відбулося 23 лютого 2022 року, до складу Конфедерації будівельників України приєдналась компанія AVG.

AVG – група компаній, яка працює у сфері архітектурного проєктування, будівельного менеджменту, комерційного та приватного дизайну.

Наразі до складу групи входять: AVG Architecture, AVG Design, AVG Construction і офіс у Варшаві AVG Architekci.

Сферами діяльності AVG є різні сегменти ринку:
- житлова і комерційна нерухомість;
- бізнес і торгово-розважальні центри;
- коворкінги, ресторанні, готельні та рекреаційні комплекси;
- приватні резиденції, навчальні заклади та цілі кампуси.

Серед партнерів AVG – знані девелоперські та будівельні компанії, зокрема: A Development, UDP, Taryan Group, LEV Development, ESTA Holding, Stolitsa Group. Унікальні концепції AVG знайшли своє втілення в інтер’єрах таких масштабних торгово-розважальних і бізнес-центрів, як БЦ Leonardo, БЦ Warsaw Spire, ТРЦ Lavina Mall, ТРЦ Blockbuster Mall, ТРЦ Smart Plaza Polytech, ТРЦ River Mall, ТРЦ ХІТ Mall, головних офісах компаній Фармак, Innovecs, Immofinanz, Таскомбанк.

AVG виступила генпроєктувальником у низці масштабних міських проєктів, зокрема реновації частини заводу «Арсенал» та Арсенальної площі, ТРЦ Smart Plaza Obolon, хорватського готельного комплексу Nazario та інших.

Проєкти компанії отримали нагороди престижних міжнародних та українських архітектурних конкурсів, AVG неодноразово визнавалась найкращою компанією року.

У штаті групи компаній AVG працюють досвідчені спеціалісти, чий рівень підтверджено необхідними сертифікатами. AVG проєктує об’єкти будь-якої складності. Проєктну документацію AVG розробляє з використанням BIM-технологій. Це інформаційне моделювання будівель, що дозволяє управляти масивом даних на різних стадіях життєвого циклу об’єкта.

Під час воєнного стану компанія AVG, як один із варіантів, запропонувала проєкт модульного будинку Modulex загальної площі 694 м², де зможе розташуватись близько 65 особи.

Таким чином можливо зробити так, щоб у людей в такий складний час хоча б був свій власний маленький дім найближчим часом.

Така будівля складатиметься з 4-х блоків:
- блок кімнат з санвузлами (16 кімнат для 4 людей);
- кухня;
- їдальня;
- тераса.

Цей модульний будинок має експлуатаційний термін 25 років, що дає змогу користуватися спорудою надалі.

Також компанія AVG представила новий офіс у США. За останні 20 років компанією було реалізовано понад 3000 проєктів в 11 країнах світу і були створені представництво у Польщі, Словаччині та США.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com