Новини

Україна подолає всі труднощі та буде процвітати!
18 серпня 2022 року, 09:30

Впевненість у цьому висловили керівники Федерації європейської будівельної промисловості (FIEC) Філіп Кремптон та Кетіл Тоннінг, які взяли участь у розширеному засіданні Ради директорів #КБУ.

«FIEC засуджує агресію рф та беззаперечно підтримує Україну з перших днів війни», – зазначив Президент FIEC Філіп Кремптон.

Федерація нагадує всім своїм членам про необхідність дотримання санкційної політики проти росії, яку проводять західні партнери України. І активно шукає шляхи допомоги Україні у відбудові та планує стати платформою для координації дій європейських партнерів у цій роботі.

«Конфедерація будівельників України продемонструвала, що є надійним партнером та активно працює заради відбудови України», – відмітив Президент FIEC.

Тож Федерація планує співпрацювати з КБУ, і для покращення координації спільних дій створила робочу групу FIEC-EIC «Україна» з питань відбудови України, який очолив Кетіл Тоннінг (у минулому – президент FIEC). На даний момент план допомоги Україні носить концептуальний характер і багато конкретних питань потребують свого вирішення – зокрема, питання фінансування.

Виступаючи на засіданні Ради директорів КБУ, Кетіл Тоннінг, Голова робочої групи FIEC-EIC «Україна», зазначив, що з самого початку вторгнення рф до України Федерація почала співпрацю з КБУ з метою пошуку конкретних засобів допомоги Україні та компаній, які візьмуть участь у цьому процесі.

«FIEC буде допомагати КБУ у питаннях координації з компаніями, які хочуть взяти участь у відбудові України. Для цього ми хочемо отримати повну інформацію щодо пошкоджень, а також потреб будівельної галузі в Україні, і будемо раді допомогти по кожному з напрямків», – підкреслив Кетіл Тоннінг.

Зазначимо, що найближче засідання робочої групи FIEC з питань відбудови України заплановане на 24 серпня, на День Незалежності України. Представники України вже запрошені на цю зустріч.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com