Новини

Державна інспекція архітектури та містобудування України (ДІАМ) ще більше посилила комунікацію з учасниками будівельного ринку
18 серпня 2022 року, 14:28

Про це повідомив Голова ДІАМ, Семен Кривонос під час розширеного засідання Ради директорів #КБУ 10 серпня 2022 року.

За його словами, ДІАМ ще більше посилила комунікацію з учасниками будівельного ринку. Це пов’язано не лише з тим прикрим фактом, що обсяги будівництва в Україні значно скоротилися, а отже знизилася й кількість документів, які подаються до інспекції. Але і з тим, що співробітники ДІАМ докладають зусиль для посилення комунікації: з’явилась можливість верифікувати замовника кожного будівництва, приділити йому більше уваги, допомогти у разі потреби.

«Користуйтеся, будь ласка, цією можливістю, звертайтеся до нас, ДІАМ дуже відкрита. Ніяких «спеціальних суб’єктів», лише пряма комунікація та пряма взаємодія», – зазначив Семен Кривонос.

Щодо нововведень, найбільше Голова ДІАМ підкреслив значення прийнятої Постанови №722 «Деякі питання здійснення дозвільних та реєстраційних процедур у будівництві в умовах воєнного стану». За словами очільника ДІАМ, постанова приймалася величезними зусиллями, але є надважливим і дуже корисним документом – особливо у частині, що стосується отримання дозволів у органів охорони культурної спадщини.

Функціонал запрацював нещодавно, а 36 заяв щодо погоджень проєктної документації та дозволів на проведення робіт вже подано. І хоча ще не всі регіональні дозвільні органи доєдналися до системи, ці технічні питання, за словами Семена Кривоноса, будуть вирішені найближчим часом.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com