Новини

Компанія ТПК, член Ради директорів #КБУ, оприлюднила переможців конкурсу «Будуймо Україну разом з ТПК!» 2021-2022 за результатами відкритого онлайн-голосування та голосування членів Журі
19 серпня 2022 року, 14:30

2022 рік для компанії ТПК ювілейний – саме в цей рік їй виповнилося 30 років, а заводу у Білій Церкві 15 років. Саме на честь цих подій було організовано архітектурний конкурс, який відзначає найкращі реалізовані проєкти та майбутні проєкти з використанням матеріалів та будівельних конструкцій виробництва компанії ТПК.

Отже, переможець номінації «Побудовано разом із ТПК» - будівельна компанія ТОВ «АН-ТА», виробничий комплекс з переробки зернових, Одеська обл.

Під час будівництва цього об'єкта, компанія ТПК поставила понад 10 000 м² сендвіч-панелей з мінералізованим утеплювачем і майже 13 000 м² профнастилу. На конкурсі проєкт посів перше місце в категорії за онлайн голосуванням, а професійне журі відзначило високу соціальну та виробничу важливість об’єкта.

У номінації «Будуємо разом із ТПК» - архітектурне проєктне бюро ТОВ «ПРОСПЕКТ-ПРОЕКТ», Автосалон Tesla

Замовник мав на меті отримати будівлю представницького вигляду. Два важливі чинники - надійність і швидкість виконання робіт. Тому в основу проєктного рішення було закладено використання сендвіч-панелей ТПК. На конкурсі проєкт був серед лідерів в категорії за онлайн голосуванням, а професійне журі відзначило дизайн та функціональність об’єкта.

У номінації «Побудуємо разом із ТПК»: - проєктна будівельна організація ТОВ «Феррострой», Реконструкція цеху виробництва окатишів, Полтавська обл.

Проєктом передбачається реконструкція цехів, будівництво комплексу прес фільтрації та нових галерей конвеєрного транспорту. Загальна площа забудови складає 33 000 м². Головною вимогою до фасадів споруди є стійкість до агресивного середовища, тому для фасадних матеріалів обрали сировину зі спеціальним покриттям GreenCoat Pural та GreenCoat Xiarc. На конкурсі проєкт посів перше місце в категорії за одностайною думкою журі та онлайн голосування.

У «Спеціальній номінації від ТПК» - проєктна організація ПВКП «Буд-контур», Палац спорту м. Хмельницький

Палац Спорту запроєктований у двох просторових блоках: фізкультурно-оздоровча частина, що складається із залів для тенісу, фехтування, єдиноборств, тренажерних залів та глядацької зали на 3000 глядачів. При обранні переможця фахівці відзначили комплексність роботи по широкому асортименту ТПК та соціально-культурну важливість об`єкта.

Детальніше щодо конкурсу за посиланням: www.tpk.ua/novini

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com