Новини

Україна впевнено крокує до відновлення!
17 червня 2022 року, 16:40

З початку роботи в умовах воєнного стану Державною інспекцією архітектури та містобудування України (ДІАМ) опрацьовано понад 10000 звернень бізнесу.

Кількість отриманих звернень замовників за останній місяць свідчить про зростання обсягів будівництва у різних областях.

Як повідомляють у ДІАМ, за поточний місяць вдвічі зросла кількість звернень щодо видачі дозволів на виконання будівельних робіт та сертифікатів про прийняття в експлуатацію об‘єктів. Так само позитивна динаміка і щодо об‘єктів класу наслідків СС1.

Варто також зазначити, що активізувалось будівництво в Київській та Львівській областях, саме в них надійшла найбільша кількість звернень щодо прийняття в експлуатацію об‘єктів. Стосовно видачі дозволів на будівництво поряд з цими областями у лідерах є Хмельницька, Закарпатська та Одеська.

Отже, за період з 15 березня по 15 червня 2022 року головними інспекторами будівельного нагляду органу було опрацьовано:
- 3784 повідомлення про початок будівельних робіт;
- 5514 декларацій про готовність об’єкта до експлуатації (в тому числі за амністією);
- 270 дозволів на виконання будівельних робіт;
- 207 сертифікатів про прийняття об’єкта в експлуатацію;
- 847 змін до повідомлень, декларацій та дозволів.

“Приємно, що темпи будівництва збільшуються, адже економіка повинна розвиватись, а країна - відбудовуватись!”, - коментують в інспекції.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com