Новини

Продовжуємо знайомити з новими учасниками КБУ
20 червня 2022 року, 14:30

Під час розширеного засідання Ради директорів #КБУ в коворкінгу Generator, яке відбулося 23 лютого 2022 року, до складу Конфедерації будівельників України приєдналась компанія Технології для будівництва.

Технології для будівництва — компанія, що працює на будівельному ринку з 1995 року і має безперервний досвід реалізації опалубних систем, риштувань та застосування новітніх технологій на всіх етапах виконання будівельних робіт. Компанія є офіційними представниками в Україні польського заводу ALTRAD-Mostostal та австрійського RINGER. А також пропонує палубні балки KAUFMANN від Mayr-Melnhof Holz(Австрія) та генератори GENPOWER(Туреччина).

ALTRAD-Mostostal є провідним виробником систем опалубки та риштування у Європі. На ринку Польщі представлений з 1993 року. При виробництві продукції використовується найсучасніше технічне обладнання та потужна наукова база. Членство в Групі ALTRAD дає змогу обміну досвідом і тим самим впровадженням нових технічних рішень та уніфікації продукції.

Продукцію ALTRAD-MOSTOSTAL умовно можна поділити так:
1. Опалубка: (MIDI Box 60kH/m², MIDI Box 80kH/m², Опалубка ліфтової шахти, Класичне перекриття, ALU перекриття);
2. Риштування: (Рамні Mostostal Plus, Рамні Plettac SL, Модульні ROTAX Plus, Вишки-тури).

RINGER виробляє риштування та системи опалубки які постачає клієнтам в усьому світі. З 1944 року, коли Стефані Рінгер заснувала сімейний бізнес, компанія стала відома своєю прихильністю до реалізації надскладних будівельних проєктів. Глибоко вкорінені сімейні цінності є секретом успіху протягом поколінь. RINGER-Quality означає надійність і безпека, своєчасне впровадження технологій та тісна співпраця з клієнтами.

Продукцію RINGER можна поділити так:
1. Опалубка: (Стінова Alu Master, Steel Master, ST2000);
2. Риштування: (Рамні Double Railing, Рамні Speedy-Scaffolding, Модульні, Вишки-тури (алюміній, сталь).

Mayr-Melnhof Holz має більш ніж 170-річний досвід роботи з деревиною. Надійність і якість продукції заснована на постійному дослідженню походження сировини та на оптимізації технічних процесів. KAUFMANN - це міжнародний бренд для опалубних балок, що включає технічно досконалу обробку та перевірену систему захисних пластикових ковпачків які надають балкам тривалий термін служби.

Компанія Технології для будівництва виділила наступні переваги:
- пояси та перетинки міцно скріплені за допомогою з’єднань;
- доведена несуча здатність навіть після багаторазового використання в будь-яких кліматичних умовах;
- пластикові ковпачки для захисту кінців поясів від розколу збільшують термін служби балок;
- пояси виготовлені з добірного масиву.

GENPOWER - це енергетична база Туреччини. Компанія заснована у 2000 році та зуміла вийти в 2011 році на світовий ринок завдяки високоякісним, надійним і чесним манерам обслуговування та дотримані політики світових стандартів. Завод Genpower Generator є одним з найбільших у світі виробників генераторів потужністю: 1кВА - 3300кВА та займає площу 216 000 м².

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com