Новини

Цієї п’ятниці, 24 червня 2022 року, компанії СБК, члену Ради директорів #КБУ, виповнилося 25 років!
27 червня 2022 року, 14:30

25 років-лідерства та інновацій, довіри та визнання, успіх та перемога!!!

За цей час компанія отримала та подолала чимало ринкових викликів: помаранчева революція 2004 року, економічна криза 2008 року, революція гідності та бойові події 2014 року, пандемія 2020 року, світова енергокриза та найбільший стрибок ціна на енергоресурси 2021 року. Компанія СБК підтримала не просто впевненість у завтрашньому дні, а й утримуючи лідируючі функції в галузі.

Вже 25 років компанія створює якісну цеглу!

Головна мета компанії СБК – постачання будівельних майданчиків справді якісними та надійними матеріалами, які відповідають усім сучасним світовим стандартам. Компанія гарантує своїм клієнтам найбільш вигідні цінові пропозиції від заводів на облицювальну цеглу, великоформатні керамічні блоки, теннесит та цеглу ручного формування.

Але 24 лютого 2022 року розпочалася новітня історія компанії СБК та її команди, які прийняли новий виклик, який неможливо порівняти з усіма попередніми. В цей день о 8-й годині ранку весь персонал заводу СБК-Озера прибув на своï робочі місцях, а вже об 11:00 над заводом кружляло 10 ворожих вертольотів. Було прийнято невідкладне рішення зупинити виробництво, в першу чергу для збереження життя співробітників, а вже з 26 лютого розпочався важкий та складний період окупації. На останні дні лютого прийшлись найбільш жорстокі боï за оборону Києва та місто-герой Гостомель та його міста побратими - Ірпінь, Буча, Бородянка.

9 березня 2022 року на заводі було завдано 4 ракетних ударів, які пошкодили не лише виробничий корпус та обладнання, склад готової продукції, а перш за все критичну енергоінфраструктуру підприємства. Вже з 15 березня 2022 року на заводі розмістився штаб окупантів, які своїми діями завдали додатковоï шкоди як обладнанню, так і іншому майну компанії.

На початку квітня Київська область була звільнена від окупантів і вже 11 квітня 2022 року команда СБК повернулася на своє підприємство.

Першим кроком було підняття прапорів України, Євросоюзу та СБК, формування фактично в польових умовах вахтової та охоронної команди із співробітників компанії. Біля місяця пішло на розмінування території заводу та кар’єру. Зараз команда СБК на шляху до відновлення обладнання та запуску виробництва. І цей день запуску настане.

Весь час із початку війни компанія постійно намагалася підтримувати контакти з усіма співробітниками СБК у Києві, Гостомелі, Ромнах та по всій країні і за кордоном. Дуже важливо, що наразі головна цінність компанії – живий персонал, хоча знаходиться він в різних непростих життєвих ситуаціях, що склалися.

У цьому ювілейному для СБК періоді можна точно сказати, що попри війну та складну економічну ситуацію як в Україні, так і в компанії, СБК впевнена у завтрашньому дні.

Компанію чекають важкі та кропіткі часи відновлення життєдіяльності бізнесу, але СБК вірить у свою команду та сили ЗСУ!

Конфедерація будівельників України вітає компанію СБК з 25-річчям та бажає натхнення й нових здобутків.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com