Новини

Конфедерація будівельників України вітає з Днем Конституції України!
28 червня 2022 року, 09:30

Конституція – це основа успішної держави, запорука єдності нашого народу, гарантія прав і свобод кожного громадянина. Основний Закон України відображає підсумки важкого, довгого, але славного шляху, який пройшов український народ, виборюючи незалежність і соборність.

Прийняття Конституції України назавжди закарбувало бажання українців жити у власній незалежній державі. Так, документом затверджені головні цінності нашого народу – людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека.

Україна отримала статус кандидата в члени Європейського Союзу (ЄС) і такий крок підтримує переважна більшість українців, адже євроінтеграційний процес є відображенням волі українського народу.

Євроінтеграція є пріоритетом української влади. Президент, Уряд та парламент працюють як одна команда, щоб цей процес ішов якомога швидше. Сьогодні Україна є надійним партнером Європейського Союзу і рухається до набуття членства в ЄС. Наша країна з кожним наступним кроком доводить, що гідна поповнити ряди ЄС.

Війна, яка зараз відбувається - це боротьба за європейські цінності. І вже найближчим часом українці здобудуть перемогу!

КБУ у цей важкий та складний період для України бажає миру, добра, єдності та процвітання нашій державі та кожному громадянину!

Український народ незламний, кожний з нас здобуде щасливе майбутнє для наших нащадків та разом доведемо, що Україна - незалежна демократична держава, в якій хочеться жити.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com