Новини

Продовжуємо знайомити з новими членами КБУ
22 серпня 2022 року, 09:30

Так, до складу КБУ приєдналась компанія Антіфаєр.

Антіфаєр - інноваційний інтегратор комплексних рішень у галузі пожежної безпеки та систем протипожежного захисту (СПЗ).

Компанія здійснює весь спектр послуг по розробці СПЗ - проєктування, впровадження та супроводження інтегрованих рішень, що забезпечують ефективний захист бізнесу замовників завдяки високому професіоналізму та технічній експертизі співробітників.

Антіфаєр розробляє СПЗ для об’єктів будь-яких масштабів – від невеликих офісних приміщень і до великих виробничих, складських приміщень, логістичних або торговельних центрів. До об'єктів різних галузей та різного призначення можуть пред'являтися особливі вимоги щодо пожежної безпеки, тому використання типових галузевих рішень дозволяє компанії істотно економити кошти та час клієнта. Як кажуть в компанії, типовий проєкт необхідно лише трохи доопрацювати і можна починати будівництво.

Місія Антіфаєр – захищати життя людей, їх мрії та матеріальні цінності. Мета – стати провідною компанією в галузі протипожежного захисту та пожежної безпеки. Основна цінність – це Клієнти та Партнери.

Компанія постійно підвищує професійний рівень своїх співробітників, щоб забезпечити на високому рівні якісне, сучасне і творче вирішення завдань. Антіфаєр не просто відповідає за реалізовані проєкти та забезпечує їх гарантійне обслуговування, а й дотримується високих стандартів якості виконаних робіт та послуг.

Для компанії немає нерозв'язних завдань - вона готова запропонувати високоефективні рішення для будь-якої з галузей економіки країни, і є експертом для багатьох типів інфраструктурних об'єктів.

За останні два роки, компанія виконала проєктування на більш ніж 50 різноформатних об’єктах. Підтвердженням професійності та кваліфікації проєктувальників компанії є отримання позитивних експертних оцінок по кожному з них.

Також у портфелі компанії понад 300 реалізованих проєктів пожежного захисту. Для багатьох об'єктів фахівці Антіфаєр розробляли індивідуальні концепції протипожежного захисту, здійснювали професійний консалтинг та протипожежний супровід при проєктуванні, будівництві та прийманні об'єктів в експлуатацію.

Конфедерація будівельників України вітає компанію та бажає нових проєктів, процвітання, розвитку й надійних партнерів!

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com