Новини

У Львові готуються облаштувати школу на 500 дітей завдяки реконструкції та добудові навчального корпусу ліцею №80
22 серпня 2022 року, 16:30

Навчальний заклад будуть зводити в районі Нового Львова аби півтисячі школярів мали сучасний корпус. Головна ідея: максимально світле приміщення, щоб школа була буквально пронизана світлом, також запровадження якомога більше сучасних освітніх напрямів.

Головний корпус – освітній двоповерховий атріумний простір. Зазначається, що це не буде класичний шкільний заклад. Натомість діти отримають приміщення, які прозорими скляними перегородками відділятимуть класи від загальної території. Це для того, щоб діти відчували себе у відкритому просторі – так це відповідатиме найсучаснішим вимогам нової української школи та й останнім тенденціям шкільної освіти у світі.

Всі класи або лабораторії використовуватимуть за принципом взаємозаміни. Відтак дітки не матимуть сталого класу, а подорожуватимуть усіма. Проєкт передбачає приміщення для робототехніки, іноземних мов, інформатики, музики, моделювання, малюнків, хореографії. Кожен клас матиме специфічне обладнання, з огляду на його профіль. Ну, а кожен учень – окрему шафу (загального шкільного гардероба не буде).

Архітектори не планували окремо зал зібрання, натомість на перепаді між двома поверхами у відкритій атріумній зоні сходи «трансформуватимуться» водночас у відкритий амфітеатр. Також для активного розвитку проєктної діяльності дітей передбачили медіатеку разом із бібліотекою. Їдальня у новій школі на Героїв Крут теж буде, але звичайно ж, не в традиційному стилі.

Водночас проєктом пропонується численні спортивні майданчики аби школярі відпочивали та бавилися. Так, передбачено спортивний великий зал та басейн на 25 метрів.

Важливий аспект щодо безпеки. Зважаючи на війну з росією, архітектори передбачили бомбосховище для всіх учнів, яким служитиме тир на 25 метрів. У плані також є приміщення для дівчаток, де вони можуть здобути парамедичний досвід.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com