Новини

Мінрегіон спільно з Міністерством охорони здоров’я України ініціювали оновлення державних будівельних норм «Будинки і споруди. Заклади охорони здоров’я»
24 серпня 2022 року, 11:30

З цією метою при Науково-технічній Раді Мінрегіону була створена Робоча група для оперативного опрацювання відповідних змін та пропозиції.

«Маємо якнайшвидше оновити ці важливі будівельні норми відповідно до сучасних європейських стандартів. Адже для нас зараз надзвичайно актуальне питання відновлення пошкодженої або зруйнованої медичної інфраструктури, яке має відбуватись з урахуванням принципово нових підходів до проєктування та будівництва закладів охорони здоров’я», — зазначила заступниця Міністра розвитку громад та територій України Наталія Козловська.

Наразі відбулось перше засідання Робочої групи, до складу якої увійшли представники МОЗ, ВООЗ, ДСНС, фахівці у сфері охорони здоров’я, а також експерти з питань інклюзивності від громадських організацій.

Серед іншого, учасники обговорили питання щодо необхідності облаштування об’єктів цивільного захисту у складі об’єктів охорони здоров’я.

Зазначимо, чинні ДБН “Будинки і споруди. Заклади охорони здоров’я” діють з 2001 року. Вони поширюються на проєктування нових і реконструкцію існуючих будинків та споруд усіх типів закладів охорони здоров’я незалежно від їх відомчого підпорядкування та форм власності, а також приміщень медичного призначення, вбудованих чи таких, що входять до складу інших типів будинків.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com