Новини

Продовжуємо знайомити з новими членами #КБУ
24 серпня 2022 року, 17:00

Так, до складу КБУ приєднався Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя (ТНТУ).

Це вищий технічний навчальний заклад західної України, заснований у 1960 році, який забезпечує підготовку фахівців усіх освітньо кваліфікаційних рівнів, докторів філософії та докторів наук.

Головна мета університету - створити умови для надання якісної освіти через вільне творче навчання та наукові дослідження відповідно до суспільних потреб, зумовлених розвитком України, науки, економіки та культури, а також глобальних процесів розвитку людської цивілізації.

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя докладає зусиль до пошуку, зацікавлення, залучення до роботи й утримання найкращих людей на кожній посаді. Водночас заохочує неперервне навчання і розвиток гармонійної особистості.

Серед напрямків діяльності університету, окрім освіти, варто зазначити науково-дослідні роботи та консультативні послуги. Так, ТНТУ пропонує співпрацю в галузі контролю, в тому числі неруйнівного, будівельних матеріалів, виробiв, конструкцій, прогнозування довговічності і залишкової довговічності елементiв конструкцій різноманітного призначення. Також університет надає консультаційні послуги з питань організаційно-технологічного проєктування та будівництва, застосування CAD, BIM програм у будівництві та проєктуванні.

“Ми створюємо професійне середовище, в якому ефективно працюють для розвитку університету й України люди різних культур, щоденно підвищуючи рівень освіти й науки. Ми надаємо можливості для науково-професійного і творчого зростання і відзначаємо співробітників за єдиним критерієм – результатами”, - говорять в університеті.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com