Новини

а липень-серпень 2022 року обсяг депозитних вкладів ТАСКОМБАНК, члена Ради директорів #КБУ, у роздрібному бізнесі збільшився на 5,4% у порівнянні з показниками першого півріччя поточного року
25 серпня 2022 року, 15:00

Обсяг строкових вкладів фізичних осіб станом на 16 серпня 2022 року перевищує 4,4 млрд грн. Варто підкреслити, що зростання обсягів відбувається як у національній валюті, так і в доларах США.

Щодо роботи банку зараз:
- Клієнти віддають перевагу вкладам строком від 6 до 12 місяців за депозитними програмами «Стабільний» та «Строковий».
- Максимальна дохідність за депозитами сягає до 14% річних у гривні та до 2,5% річних у доларах США.
- Зручні умови виплати відсотків дозволяють клієнтам отримувати щомісячний дохід або підвищену дохідність за вкладом з виплатою відсотків у кінці терміну розміщення коштів.
- Можливість поповнення є додатковим інструментом для накопичення заощаджень.

Банк нагадує, що він пропонує купівлю безготівкового долара США за курсом НБУ + 1% з подальшим розміщенням на депозит «Строковий» в доларах США за підвищеними ставками на строк від трьох календарних місяців без права дострокового розірвання. Придбання валюти передбачено в межах щомісячного ліміту 50 тис. грн (в еквіваленті).

“ТАСКОМБАНК є банком-агентом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та здійснює виплати гарантованих сум вкладів клієнтам банків, що виводяться з ринку”, - говорять у банку.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com