Новини

Компанія «Центр Гідроізоляції і Покрівлі», член #КБУ, розповіла про свою діяльність під час війни
31 серпня 2022 року, 16:30

У БК «Центр Гідроізоляції і Покрівлі» (ЦГіП) зазначають, що вона продовжує працювати в складних умовах війни та готова до плідної співпраці задля якнайшвидшого відновлення зруйнованої інфраструктури в Україні.

Компанія «Центр Гідроізоляції і Покрівлі» — це будівельна компанія з багаторічним досвідом роботи в сфері будівництва, яка відома широким спектром надання послуг від ремонту та реставрації бетонних/залізобетонних конструкцій до всіх видів гідроізоляції та бурових робіт з укріплення схилів.

В довоєнний час компанія мала чіткий план роботи, співпрацювала з такими відомими в будівельній сфері європейськими компаніями як «Minova Ekochem» (Польща), «Minova MAI GmbH» (Австрія), «Minova CarboTech GmbH», «Morath GmbH» та «BPA GmbH» (Німеччина), а також з українськими будівельними компаніями.

З приходом війни компанії ЦГіП довелося пережити кризу та призупинити свою діяльність, а також перенести на невизначений термін планове постачання матеріалів. Проте повністю своєї діяльності компанія не зупиняла, і намагалася частково працювати, наскільки це було можливо. Вже через кілька місяців ситуація почала покращуватися, співробітники почали залучатися до роботи, постачання в цей час стали налагоджуватись, та почали з'являтися замовлення на будівельні роботи. Звісно, компанія понесла певні втрати, але загалом, оговтуючись від війни, змогла вистояти та відновити свою діяльність вже через кілька місяців та налаштуватися на роботу в звичайному режимі.

Зв’язки було налагоджено, тому наразі, як і до війни, ЦГіП має змогу постачати якісні сертифіковані та визнані в ЄС продукти. Серед них:
- спеціальні сухі ремонтні суміші, спеціальні гідроізоляційні суміші для зупинки води;
- хімічні матеріали різного призначення (поліуретанові ін'єкційні смоли, силікатні смоли, акрилові гелі, для гірничодобувної промисловості та будівельної галузі);
- бентонітовий мати з подвійним та потрійним захистом, композитна гідроізоляційна мембрана тощо;
- герметики різного призначення;
- анкерні системи (технології анкерного кріплення);
- портативні бурові установки, спеціальні бурові установки, блокові бурильні установки, обладнання для ін'єкційної гідроізоляції, шнекові диски.

Водночас компанія має досить широкий профіль спеціалізацій в своєму арсеналі, тому може займатися ремонтом та реставрацією бетонних/залізобетонних конструкцій, тунелів, мостів, дамб та інших критичних споруд, заповненням вибоїн (порожнин) в бетоні та залізобетонні. Окрім вищезгаданих робіт ЦГіП має вагомий досвід і в досить вузьких сферах: зупинка протікань в наземному будівництві і в підземних спорудах (шахти, тунелі метрополітену, підземні сховища та ін.), гідроізоляція фундаменту і підземної частини споруд методом ін'єктування, технології анкерного кріплення, укріплення схилів та бурові роботи на ділянках особливих умов, бурові роботи в умовах обмеженого простору та ін.

«Центр Гідроізоляції і Покрівлі» прагне якнайшвидше відновити інфраструктуру нашої країни тому запрошує всіх небайдужих до співпраці!

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com