Новини

Фонд Держмолодьжитло відібрав чергові 500 сімей-учасників програми «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб»
6 вересня 2022 року, 14:30

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву провів черговий, десятий етап відбору учасників програми «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб». За його результатами 500 переможців матимуть змогу отримати житлові кредити на вигідних умовах.

«Сьогодні забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб залишається найбільш актуальним питанням в Україні. Відновлення роботи цієї програми в умовах війни — один з ефективних способів розв’язання проблеми з житлом для тих людей, які змушені були покинути свої домівки через збройну агресію росії. Вдячні за співпрацю Уряду Німеччини, який надав відповідний ґрант через Кредитну установу для відбудови KfW», — зазначила заступниця Міністра розвитку громад та територій України Наталія Козловська.

Відтак учасників проєкту визначали методом випадкового вибору за допомогою генератора випадкових чисел із застосуванням програмного забезпечення (сервіс RandomPicker.com), запропонованого Імплементаційним консультантом (IPC GmbH), погодженого німецьким банком KfW і такого, що відповідає вимогам законодавства щодо захисту персональних даних.

За результатами відібрано 500 сімей-учасників — найбільшу кількість за відбори. Ці люди зможуть отримати пільговий кредит на власне житло на найбільш вигідних сьогодні в Україні умовах: під 3 % річних.

Зазначимо, що 4 серпня 2022 року вперше від початку повномасштабного вторгнення рф було проведено відбір учасників програми «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб». Було відібрано 300 родин.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com