Новини

Продовжуємо знайомити з оновленими державними будівельними нормами (ДБН) України, які набули чинності 1 вересня 2022 року!
6 вересня 2022 року, 16:30

Зокрема, йдеться про зміну №2 до Проектування будівельних конструкцій за Єврокодами ДБН А.1.1-94:2010 www.minregion.gov.ua

Змінами, зокрема, передбачено наступне:
- Вимоги цих норм поширюються на проєктування будівельних конструкцій об’єктів будь-яких класів наслідків (відповідальності).
- Уточнено термінологію, зокрема, відтепер у пункті 3.2 “імплементація (стосовно Єврокодів)”, передбачено, що прийняття Єврокодів здійснюватиметься у якості національних (замість “державних”) стандартів України та їх застосування для проєктування будівельних конструкцій.
- Чинність ДСТУ-Н Б EN, що імплементують Єврокоди, перевіряють згідно з офіційним виданням національного органу стандартизації – каталогом національних стандартів та кодексів усталеної практики. Якщо ДСТУ-Н Б EN, на який є посилання у цих нормах, замінено новим або в нього внесено зміни, треба застосовувати новий стандарт, охоплюючи всі зміни, внесені до нього.

Також викладено у нових редакціях:
- Таблиця Б.1 “СКЛАД СТАНДАРТІВ ЄВРОКОДІВ”.
- Додаток В (обов'язковий) “ПЕРЕЛІК ДСТУ-Н Б EN, ЩО ІМПЛЕМЕНТУЮТЬ СТАНДАРТИ ЄВРОКОДІВ”.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com