Новини

На початку вересня поточного року Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) оголосив тендер на будівництво сміттєпереробного заводу у Хмельницькому
15 вересня 2022 року, 14:30

Як повідомив міський голова Хмельницького Олександр Симчишин, після повномасштабного вторгнення рф на територію України всі тендерні процедури, які проводив ЄБРР, було призупинено на невизначений термін. Але оскільки тендер на будівництво сміттєпереробного заводу вимагає не менше ніж рік для підготовки та проведення, банк вирішив розпочати процедуру вже зараз.

«Етап передкваліфікації, який триватиме до 21 листопада 2022 року, передбачає попередню оцінку зацікавлених у тендері компаній. На цьому етапі оцінюється досвід у виконанні схожих контрактів, їх складність, масштаб, наявність необхідних кваліфікованих фахівців, а також фінансовий стан учасників. Після оцінки заявки компаній, які не відповідатимуть вимогам будуть відхилені», – зазначив Олександр Симчишин.

До першого етапу тендеру допустять компанії, які пройшли етап передкваліфікації. Наразі учасники подають лише технічні пропозиції. По завершенню – знову оцінка та початок другого етапу, де учасники тендеру мають можливість подати уточнення технічних пропозицій та сформувати фінансову складову пропозиції. Після цього відбувається фінальна оцінка пропозицій, визначиться переможець, з яким і буде укладено контракт.

Повідомляється, що переможець повинен і спроєктувати, і побудувати комплекс, тобто має мати обов’язково успішний досвід у виконанні подібних проєктів.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com