Новини

Будівельні компанії допомогли матеріалами для невідкладного відновлення житлової та соціальної інфраструктури Ірпінської громади!
26 вересня 2022 року, 11:30

За даними Фонду відновлення Ірпеня, 20 вересня 2022 року Інвестиційна група “Молодість”, член Ради директорів #КБУ, передала цеглу, яку Фонд одразу доставив для відновлення дитсадка “Колібрі” та ЖК “Єсенін”.

23 вересня 2022 року компанія “Ваш фундамент” передала 7280 одиниць цегли, яку Фонд відновлення Ірпеня спрямував до УЖКГ “Ірпінь” для відновлення багатоповерхових житлових будинків, що перебувають в обслуговуванні УЖКГ “Ірпінь” згідно з поданої ними заявки до Фонду.

Також 23 вересня 2022 року компанія “Міністерство дверей”, член Ради директорів КБУ, передала до Фонду 86 дверей, які були спрямовані для встановлення в будинки Ірпеня (вул. Тургенівська, 16в – 2 шт; вул. З. Алієвої, 92 – 1 шт; пров. Садовий, 1Д – 4 шт; вулиця Миру, 3Б – 12 шт.; Тургенівська, 50/2 – 1 шт.) та в село Михайлівка-Рубежівка Ірпінської громади (38 шт. для постраждалих приватних будинків).

Ще 28 дверей буде спрямовано згідно із заявками, які отримає Фонд відновлення Ірпеня.

Наразі до Фонду подано заявки на будівельні матеріали від мешканців (керуючих компаній, ОСББ тощо) 62 багатоповерхових та 2 приватних будинків. Згідно з цими 64 заявками компанія “Епіцентр К” розрахувала вартість будівельних матеріалів, а власники компанії пішли на зустріч Фонду та надали максимальну знижку, враховуючи, що будматеріали потрібні для відновлення житла Ірпеня.

Якщо не враховувати валютні курсові коливання, то ця сума станом на зараз вже перевищує 140 мільйонів гривень.

©️“Тому, я закликаю обласне та державне керівництво, а також компанії-виробники будівельних матеріалів допомогти ірпінчанам, які входять в зимовий період без даху над головою.

Також закликаємо всіх підтримати відновлення Ірпеня, щоб ми могли надати будівельні матеріали за заявками мешканців, ОСББ, УЖКГ “Ірпінь” та управляючих компаній”, - зазначає Володимир Карплюк, керівник представництва КБУ в Київській області та СЕО Інвестиційної групи “Молодість”.

Сайт Фонду відновлення Ірпеня за посиланням: www.IRPINHELP.com

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com