Новини

28 вересня 2022 року відбувся Business Club КБУ, під час якого Андрій Войтко, засновник та СЕО групи компаній AVG, член #КБУ та Микита Лук'янчук, засновник ТОВ «ЧОРНОМОРСЬК СТРОЙ ГРУП» продемонстрували концепцію відновлених територіальних громад
12 жовтня 2022 року, 13:40

“Ми розуміємо, що наразі наше населення потребує у великій кількості енергоефективного житла. Компанія AVG, своєю чергою, вже 20 років займається архітектурним проєктуванням та дизайном інтер'єру. Архітектори - це не тільки ті, хто будують житло, а й насичуюсь проєкт всіма тими необхідними елементами, які потребує людина для життя”, - зазначив Андрій Войтко.

Зараз AVG долучилися до багатьох проєктів, які пов'язані з будівництвом швидкомонтованих будинків. Компанія активно співпрацює з 6 фондами, 2 з яких є міжнародними. Було розроблено багато проєктів, аби надати переселенцям швидке та якісне житло. Проте реалізація неможлива, без будівельних компаній.

“Компанія «ЧОРНОМОРСЬК СТРОЙ ГРУП» з перших днів долучається до допомоги, що стосується відновлення постраждалих громад”, - акцентував Микита Лук'янчук.

Він додав, що за місяць компанія може виробляти близько 100 модульних будиночків, аби допомагати українцям якомога більше й оперативніше. ЧОРНОМОРСЬК СТРОЙ ГРУП запроєктовано низка реабілітаційних центрів на 1000 м², що можуть бути побудовані за 2 місяці вже з оздоблювальними роботами.

Всім учасникам зустрічі Business Club #КБУ, що відбулася 28 вересня, були надіслані презентації спікерів.

Посилання на світлини заходу: www.facebook.com/media

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com