Новини

Офіційний партнер Recovery Forum Ukraine 2022 - КП Будова!
14 жовтня 2022 року, 18:30

Будова вже понад 30 років займається будівництвом на півдні України. Вже побудовано 60 об'єктів загальною площею 800 000 м², серед яких не тільки житлові комплекси, а й православні храми, синагога, арабський культурний центр, торгові та офісні центри.

Компанія об'єднує більш ніж 2200 професіоналів галузі, першою в Одесі застосовуючи інноваційні програмні та інженерні будівельні рішення: BIM-моделювання, touch-столи для демонстрації квартир у відділах продажів, система вентиляції з рекуперацією тепла, тришарові вогнетривкі фасадні панелі, геліосистеми, енергоефективні котельні, «Умный дом» тощо.

Водночас українськими інженерами була створена прогресивна prefab-технологія швидкісного виробництва та зведення збірних бетонних утеплених будинків Well-being ConTech, завдяки якій терміни багатоквартирного будівництва скоротяться вдвічі, в порівнянні навіть із сучасними поширеними в Україні та світі технологіями. Наприклад каркасно-монолітною. Швидкість зведення багатоповерхових споруд передбачає побудування понад 120 квартир на місяць, що дорівнює двом шестиповерхівкам.

У Будові зазначають, що зведення за такою технологією, також називають “будинками без перфораторів”, що, безумовно, важливо для людей, які пережили жахіття війни з сиренами та вибухами. Заводське виготовлення стін та плит перекриттів також дозволить досягти рівності та гладкості поверхонь. Це все в сукупності суттєво зменшить час на проведення оздоблювальних робіт та прискорить заселення сімей.

“Новою метрикою відновлення України має стати саме концепція швидкого заселення, – говорить Марк Кестельбойм, CEO підрозділу Well-being ConTech компанії “Будова” та один з авторів концепції прогресивної системи відбудови. – За допомогою нашої технології, в якій поєднується фактор високого ступеня готовності всіх елементів будинку та їх швидкого спорудження ми зможемо відбудувати країну достатньо швидко”.

Детальніше про участь у Recovery Forum Ukraine 2022 за посиланням: recoveryforumukraine2022

Організатори: Конфедерація будівельників України, Виставка KyivBuild Ukraine, Aquatherm Kyiv, ReBuild Ukraine
Співорганізатор панелі постраждалих територіальних громад: Всеукраїнська Всеукраїнська Асоціація об'єднаних територіальних громад
За підтримки: Мінрегіон, Міністерство інфраструктури України, Фонд енергоефективності

Генеральний партнер: Центр Гідроізоляції і Покрівлі
Офіційний партнер: ПБФ ГРУП, Sanstore, Dictio Law Firm, Нове Століття, Будова
Аналітичний партнер: Rebuildua

Медіапартнери: ProfBuild, Build Portal, Заміська нерухомість України, Commercial Property, Vidbudova, StroyObzor, DMNTR журнал "Дім та інтер'єр", "Дом и Интерьер", А:1 - журнал урбаністики України та світу, «Інтер'єр Року» Всеукраїнський щорічний архітектурний конкурс, Ukrainian Urban Awards - Конкурс Української Урбаністики, REM Аwards - Всеукраїнський щорічний конкурс

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com