Новини

Знайомимо з медіа партнерами Recovery Forum Ukraine 2022, що відбудеться вже цієї середи, 19 жовтня 2022 року, у готелі Hilton Kyiv!
18 жовтня 2022 року, 15:30

Головна мета форуму – обговорення всіх можливих механізмів фінансування для відновлення зруйнованих територій України.

Build Portal

Це головний будівельний портал України. Build Portal централізовано збирає інформацію про всіх гравців будівельного ринку та стежить за її актуальністю та достовірністю. Це індикатор присутності компанії на будівельному ринку.

ProfBuild

Це всеукраїнський діловий інформаційно - аналітичний журнал про сучасне будівництво.

Головна мета якого: висвітлити актуальну інформацію про будівництво та нерухомості України та інших країн світу, ознайомити читацьку аудиторію з новими технологіями, матеріалами та послугами в будівництві; привернути увагу до проблем будівельної галузі, разом з провідними фахівцями знайти шляхи їх вирішення; розповісти про діяльність компаній, що працюють на будівельному ринку, і про найцікавіші події будівельного світу.

Commercial Property

Commercial Property (СР) – це парасольковий бренд, що охоплює понад десяток проєктів у чотирьох напрямах: медіа, видавництво, освіта, івенти.

Команда Commercial Property, аналізуючи потреби сектора нерухомості, а також прислухаючись до побажань читачів, партнерів, клієнтів, створює нові проєкти, що сприяють розвитку ринку, підтверджують його прагнення відповідати європейським стандартам ведення бізнесу, розробляти високоякісний конкурентоспроможний продукт, переймати досвід міжнародних колег, залучати інвестиції в цю галузь.

DMNTR журнал "Дім та інтер'єр", "Дом и Интерьер"

Журнал «DMNTR» – це авторитетне видання у світі сучасного дизайну, архітектури та урбаністики, яке знайомить читачів з найкращими інтер'єрами, новинками у меблевій сфері, а також дає можливість дізнатися найсвіжіші новини у світі дизайну, архітектури та будівництва.

Цільова аудиторія журналу – архітектори, дизайнери, представники політичної, творчої та бізнес-сфер, будівельні компанії, власники бізнесів. Випускається у трьох країнах: Україна, Ізраїль та Польша.

ZAGORODNA.com

Це справжня енциклопедія про ринок заміської нерухомості і про ринок приміського житла в Україні.

ZAGORODNA.com - це тематичний, вузькоспеціалізований сайт про котеджні містечка і приміські новобудови не тільки під Києвом, але і по всій Україні.

Vidbudova

vidbudova.online — перше та найбільше в Україні медіа з фокусом на темі економічної, інфраструктурної та ментальної відбудови країни.

Видання планує, серед іншого, висвітлювати теми архітектури та урбаністики, перезапуску бізнесу або заснування власної справи в нових умовах, психологічного відновлення українців тощо.

StroyObzor

Портал StroyObzor – це понад 200 тис. відвідувачів на місяць та понад 2 млн відкритих сторінок на місяць. Портал перший в Україні, який систематизував ринок новобудов у Харкові, потім відкрили розділ Київ, а зараз розвиває міста Дніпро та Одеса.

StroyObzor розділений на чотири гілки: Київ, Харків, Дніпро, Одеса. Новини портал підбирає таким чином, щоб інформація була як з офіційного сайту забудовника, так і з об'єктивних, неофіційних новин.

А:1 - журнал урбаністики України та світу

Канал створено з метою публікації глобальних проектів у сфері архітектури, дизайну, будівництва, нерухомості, девелоперів, містобудування, інвесторів, заводів та виробництва відповідних напрямів в Україні.

«Інтер'єр Року» Всеукраїнський щорічний архітектурний конкурс

Щорічний Український архітектурний конкурс. Дає можливість українським архітекторам отримати якісну оцінку авторитетного європейського журі.

Ukrainian Urban Awards - Конкурс Української Урбаністики

Конкурс Української Урбаністики покликаний визначити найкращі архітектурні проєкти, незалежно від форми, розміру та бюджету.

REM Аwards - Всеукраїнський щорічний конкурс архітектури житлових та комерційних нерухомості.

Щиро вдячні за проявлену ініціативу профільних українських медіа, адже сьогодні кожен працює на своєму фронті. Вже зараз важливо об'єднуватись та думати, яким чином можна відбудувати нашу країну!

Детальніше про участь у Recovery Forum Ukraine 2022 за посиланням: recoveryforumukraine2022

Організатори: Конфедерація будівельників України, Виставка KyivBuild Ukraine, Aquatherm Kyiv, ReBuild Ukraine
Співорганізатор панелі постраждалих територіальних громад: Всеукраїнська Асоціація об'єднаних територіальних громад
За підтримки: Мінрегіон, Міністерство інфраструктури України, Фонд енергоефективності

Генеральний партнер: Центр Гідроізоляції і Покрівлі
Офіційний партнер: ПБФ ГРУП, Sanstore, Dictio Law Firm, Нове Століття, Будова
Аналітичний партнер: Rebuildua

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com