Новини

Сергій Коваленко, комерційний директор Національної мережі металоцентрів Vartis, члена Ради директорів #КБУ, поділився власною думкою з Національним Промисловим Порталом щодо поточної ситуації на ринку металопродукції
20 жовтня 2022 року, 09:30

Ворог ціленаправлено знищує енергетичну галузь України, завдаючи ударів ракетами та безпілотниками. Поки разом з втратами енергосистеми страждає залежне від неї виробництво, включно з металургійною галуззю. Відтак, виробники-лідери споживання електроенергії змушені були відразу переналаштувати виробництво на мінімальні потужності.

“Це значить, що відбудеться зменшення виробництва української металопродукції, зменшення експорту і, можливо, збільшення вартості готового товару – арматури, труб тощо”, - наголосив Сергій Коваленко.

Йдеться про те, що мінімізація потужностей виробництва може викликати підвищення собівартості процесу виробництва, а це, в свою чергу, прогнозовано потягне збільшення вартості готової металопродукції.

Сергій Коваленко пояснює, що якщо така ситуація з енергетичними обмеженнями для виробництва буде тривати довго, наприклад , кілька місяців, коли будуть використані запаси металопродукції, то це також може призвести до дефіциту певних видів металопрокату.

Що ж до найближчого росту цін на металопрокат, який може спіткати Україну, то бізнес очікує на рішення Національного банку України щодо зміни безготівкового курсу гривні.

“На скільки після такого рішення виросте відносно гривні долар, на стільки відсотків і збільшиться одним стрибком вартість металу та металопродукції”, - резюмував комерційний директор Vartis.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com