Новини

Усі цивілізовані країни допомагають сьогодні Україні!
10 лютого 2023 року, 16:30

Усі цивілізовані країни допомагають сьогодні Україні!

Допомога відбувається на різних фронтах, хто чим може – хто зброєю, хто грошима – будь-яка підтримка нині потрібна та важлива. Приємним здивуванням на цьому фоні стала допомога Києву з боку Метрополії Великого Парижа.

Нещодавно на сесії Київради мер Парижа Анн Ідальго (Anne Hidalgo) передала кошти на продовження будівництва пішохідного мосту у Парку Наталка.

Вітаємо всіх киян та окремо висловлюємо подяку архітектору Андрію Миргородському (Andriy Myrgorodskiy), члену Ради директорів #КБУ, за якісний, сучасний проєкт, який був належно оцінений й отримав підтримку та фінансування Метрополії Великого Парижа.

На початок 2023 року вже встановили 3 опори мосту і розпочали встановлення четвертої, закупили матеріали. За кошти, що надала Метрополія Великого Парижу, завершать встановлення 4-ої опори мосту, закуплять і встановлять допоміжні й частково прогонні конструкції, придбають металоконструкції.

За проєктом, міст спиратиметься на 4 опори, дві з яких розташовані у протоці. Ширина пішохідного об'єкта буде 4 м, довжина – 164 м. Зазначається, що міст буде комфортним для пересування маломобільних груп населення, а також не заважатиме проходу маломірних суден до затоки Оболонь не заважатиме.

“Оболонський острів облаштуємо як сучасну зону відпочинку для киян зі збереженням флори і фауни”, - зазначив мер Києва Віталій Кличко.

Детальніше про проєкт міста за посиланням: https://kyivcity.gov.ua/.../vitaliy_klichko_tsogo_roku.../

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! СЛАВА УКРАЇНІ!


Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com