Новини

Асоціація будівельних підприємців Словаччини планує провести курси для українських будівельників!
08 лютого 2023 року, 11:51

Асоціація будівельних підприємців Словаччини планує провести курси для українських будівельників!
За результатами зустрічей робочої (цільової) групи FIEC-EIC Task Force “Ukraine” Конфедерацією будівельників України було надано пропозиції щодо навчання українських спеціалістів у сфері будівельної діяльності.

Асоціація будівельних підприємців Словаччини (ZSPS) виявила зацікавленість у проведенні тренінгів (спеціально на запит КБУ за сприяння FIEC) щодо:
Впровадження BIM-технологій (Building Information Model) на всіх етапах життєвого циклу будівельних об'єктів.

️Планування, забудови територій шляхом розробки та затвердження різних видів містобудівної документації.
️Механізмів визначення вартості будівництва та контролю за ефективним використанням коштів при будівництві будівель і споруд, які фінансуються за рахунок державних коштів.

️Контролю і нагляду за будівельними роботами.
Проведення навчання пропонується у східній частині Словаччини, або в Ужгороді (після вжиття відповідних заходів безпеки). На семінари планують запрошувати провідних експертів з країн Європейського Союзу (ЄС).

До складу ZSPS входять компанії, в яких довгостроково працюють українські проєктувальники та будівельники, які готові до такої комунікації та співпраці. Таким чином, мовні проблеми і забезпечення знаннями щодо вимог і стандартів ЄС та вимог і стандартів в Україні не виникне.

Ми розраховуємо на фінансування навчального процесу (лектори, проживання, проїзд тощо) з фондів ЄС, до яких ми подамо заявку через FIEC після того, як буде узгоджені зміст та обсяг навчання. Результатом такої співпраці, координації та навчання між нашими словацькими та українськими будівельниками, проєктантами та архітекторами має стати фактичне будівництво, відновлення або реконструкція будівель в Україні, зруйнованих війною, а також можливість створення спільних підприємств з проєктування та реалізації будівель в Україні за стандартами ЄС з імплементацією технічних умов та стандартів України. Таким чином, ми зможемо створити міжнародну експертну словацько-українську команду, яка матиме компетенцію та можливості для підготовки, проєктування та управління проєктами з реконструкції будівель в Україні або будівництва нових будівель і споруд”, - зазначають в Асоціації будівельних підприємців Словаччини.

У зв'язку з цим, в усіх охочих членів КБУ є можливість пройти опитування для кращого визначення змісту курсів.

Деталі згодом!
Долучайтеся до відбудови України та розвитку галузі спільно з КБУ!
А вже цього місяця відбудеться міжнародний будівельний форум RECOVERY CONSTRUCTION FORUM, що пройде у Варшаві, Польща в рамках виставки ReBuild Ukraine.

Організатор: Конфедерація будівельників України, Premier Expo Ukraine
За підтримки: Європейської федерації будівельної промисловості (FIEC)
Головна мета: створення платформи для подальшої комунікації між представниками будівельної галузі країн-партнерів, що сприятиме прискоренню відбудови України.

Форум об’єднає владу, донорів та будівельний бізнесу зі всього світу, аби обговорити механізми й пріоритети майбутнього відновлення України, існуючі ризики та можливі інструменти міжнародного фінансування тощо.

️Детальніше про RECOVERY CONSTRUCTION FORUM за посиланням: https://www.facebook.com/events/1943228099361440
️Офіційний сайт RECOVERY CONSTRUCTION FORUM: https://rebuildukraine.in.ua/recovery-construction-forum
Довідково:️
Task Force "Ukraine" було створено з ініціативи #КБУ за результатами багатьох зустрічей з FIEC. Вона об’єднує весь європейський будівельний бізнес для майбутньої відбудови нашої держави.
ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com