Новини

Сьогодні, 17 лютого 2023 року у Варшаві було підписано Меморандум про співпрацю між Конфедерацією будівельників України та Асоціацією українського бізнесу в Польщі
17 лютого 2023 року, 18:00

Угоду підписали Олександр Червак, виконавчий директор #КБУ та Ярослав Романчук, Президент Асоціації українського бізнесу в Польщі.

Метою такої співпраці є консолідація зусиль для відновлення української інфраструктури та будівель, зруйнованих внаслідок жорстокої російської агресії, а також створення сприятливих умов для залучення прямих інвестиційних ресурсів у процес відновлення України та розвитку будівельної галузі, сприяння створенню рівних конкурентних умов для всіх учасників будівельного ринку, забезпечення умов для реформування та розвитку будівельної галузі України.

Асоціація українського бізнесу в Польщі – це організація, яка об’єднує провідних українських інвесторів, які ведуть бізнес в Польщі, з метою просування українських виробників на ринки Польщі та ЄС. Була заснована восени 2015 року за підтримки Посольства України у Республіці Польща та об’єднала польські компанії, засновники яких – українські інвестори, які розпочали господарську діяльність в Польщі. На сьогодні членами Асоціації є 82 компанії.

Головні цілі Асоціації українського бізнесу в Польщі:
- лобіювання бізнес-інтересів та захист прав українських інвесторів в Польщі;
- допомога у налагодженні партнерських стосунків з державними та місцевими органами влади в Польщі;
- інформаційна підтримка та обмін кращими практиками бізнес-управління;
- розвиток соціально відповідальних компаній.

Одразу після заснування Асоціація долучилась до активізації міжнародної економічної співпраці – проведення міжнародних форумів.

За 9 років роботи Міжнародний форум «Польсько-українські дні бізнесу» трансформувався у один із найбільших та найважливіших комунікаційних майданчиків, що об’єднує представників бізнес-спільноти, роботодавців, фінансових інституцій, урядовців та представників державних організацій України і Польщі.

Наступний XVII Міжнародний форум «Польсько-українські дні бізнесу» відбудеться 27 квітня 2023 року у Варшаві.

Досягнення та проєкти Асоціації Українського бізнесу в Польщі:
- Супровід та підтримка проєкту відкриття школи для українських дітей у Варшаві. Наразі школа має учнів як молодших, так і середніх та старших класів, працює за українською ліцензією від Міністерства освіти і науки України, відповідно до чого навчальний процес здійснюється на основі української шкільної програми.
- Польська Ліга українських студентів – це відкрита, комунікаційна платформа Асоціації українського бізнесу в Польщі, яка була започаткована в 2017 році як широкоформатний майданчик для соціальної підтримки українських студентів в Польщі.
- Під час XV Міжнародного форуму «Польсько-українські дні бізнесу» був підписаний тристоронній Меморандум про співпрацю між PKP Cargo Connect, Волинською військовою обласною адміністрацією та Асоціацією українського бізнесу в Польщі з метою визначення основ для співпраці між сторонами у зв’язку зі збройною агресією рф. У рамках співпраці надана до безкоштовного використання частина залізничного термінала для приймання і відвантаження гуманітарної допомоги і її транспортування в Україну.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com